4. ročínk programu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ jde do finále.

Do 4. ročníku programu se přihlásilo celkem 571 projektů, odborná komise z nich vybrala 270 finálových. Nyní se v 90 regionech po celém Česku uchází o přízeň zákazníků. Každý vítězný projekt získá prostřednictvím Nadačního fondu Tesco finanční příspěvek ve výši 30 000 korun, projekt na druhém místě 16 000 korun a projekt na třetím místě 10 000 korun. Celkem Tesco rozdělí přes 5 milionů korun.

V obchodech Tesco jsou umístěny hlasovací zařízení s popisem nominovaných projektů. Za každý nákup zákazníci obdrží hlasovací žeton. Následně ho mohou až do 4. června vhazovat do hlasovacích boxů, a tím podpořit projekt, který je jim nejbližší.Seznam zúčastněných komunitních projektů včetně aktuálního sledování počtů hlasů jsou také k dispozici na webových stránkách programu pomahame.itesco.cz, kde budou také každý týden zveřejňovány průběžné výsledky hlasování. Celkové výsledky pak budou oznámeny 20. června.

Další ročník programu společnosti Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ startuje v září 2018, kdy i vy můžete přihlásit svůj projekt. Více informací najdete zde

  7:55,  aktualizováno  26. března 2019 10:55