Ještě stále váháte, čím obdarujete své milované letos na Vánoce? Pokud vašeho partnera, partnerku či přítele trápí nadbytečná kila, pak jim pomozte zhubnout. Darujte jim letos štíhlost! Vánoční balíčky od MyKETO udělají radost všem, kteří touží zhubnout.

Proteinová dieta MyKETO je novinkou od české firmy GOLDIM. Pomáhá nejen zhubnout, ale současně přináší příjemný pocit nasycení. MyKeto ocení nejen ti, kteří si přejí shodit pár kil, ale také třeba manažeři, kteří ve své každodenní pracovní vytíženosti nemají čas na kvalitní stravu a zároveň se nechtějí odbýt nezdravými polotovary.

Vánoční balíček Mlsejte a hubněte

Jak už název napovídá, tento balíček si zamiluje každý, kdo rád mlsá. Jíst sladké a hubnout? To ocení snad úplně každý. Balíček obsahuje takové dobroty, jako je například panna cotta s příchutí vanilky, nebo puding s příchutí bílá čokoláda či proteinová kaše s příchutí jablka a skořice s prospěšnými beta-glukany a mnoho dalších jídel, které se připraví během pár minut. Dopřejte svým blízkým dobrý pocit z mlsání.

Obsahuje: 10 jídel + šejkr

Cena: 544 Kč

Vánoční balíček Darujte štíhlost

Tento vánoční balíček v sobě ukrývá proteinová jídla na celý den - snídaně, přesnídávku, oběd, svačinu a večeři. Křupavé bramboráčky, hovězí pikantní polévka, oblíbené sušené maso na svačinku či úžasně lahodné dezerty s příchutí čokolády, kapučína či ovoce a mnoho dalších chutných jídel. Hubnutí s MyKETO půjde lehce a zároveň pohodlně. Navíc příprava těchto nutričně vyvážených jídel zabere sotva pár minut. Darujte radost z hubnutí!

Obsahuje: 19 jídel + šejkr

Cena: 988 Kč

Co je MyKETO od GOLDIM

Hlavním cílem proteinové (ketogenní, bílkovinné) diety MyKETO je uvést tělo do tzv. ketózy. Jedná se o zcela přirozený stav organismu, který se dá velmi dobře využít k účinnému hubnutí. Navíc bez potřeby větší fyzické aktivity a cvičení. Vše je založeno na radikálním omezení příjmu sacharidů. Tělo pak samo začne spalovat zásobní tuky. Snadnou cestou k navození a udržení ketózy je vysokoproteinová dieta MyKETO, která dále spočívá v navození pocitu sytosti, který přetrvává díky vysokému obsahu bílkovin a dostatku vlákniny. Svůj denní jídelníček si můžete lehce sestavit z chutných jídel a nápojů, které si připravíte během několika minut. A navíc není třeba vyvíjet žádnou nadměrnou fyzickou aktivitu, abyste se zbavili nadbytečných tuků. Vše o této nové účinné proteinové dietě a její nabídce se dozvíte na www.myketo.cz