Trápí vás vrásky nebo další projevy stárnutí pleti a nevěříte, že by vám mohl pomoct kosmetický prˇípravek? Ve stejné situaci byly i Pavla a Monika, čtenářky časopisu Žena a život, které už před časem oslavily čtyřicítku.

Proto jsme oběma ženám nabídli účast v našem unikátním testovacím projektu. Jeho cílem je ověřit účinnost péče proti stárnutí pleti Revitalift Laser X3 od L’Oréal Paris. A ony ji přijaly.


Abychom mohli změny reálně posoudit, první kroky žen vedly na kliniku estetické medicíny Medical Beauty, kde byla provedena pomocí speciálního přístroje diagnóza jejich pleti. Doporučení? Aplikace denního krému a séra z řady Revitalift Laser X3, a to 2x denně po dobu alespoň čtyř týdnů.


Právě volba kvalitní péče je v boji s projevy stárnutí klíčová. Jenže jak zařídit, aby byla co nejefektivnější? Odborníci radí používat vhodné přípravky ideálně již od prvních příznaků, protože tak snadněji zabráníte jejich rozšíření a vzniku nových. Anebo alespoň zmírníte jejich projevy. To vše jde samozřejmě v ruku v ruce s pravidelnou očistou pleti, správnou životosprávou a vašimi genetickými dispozicemi.


Co se bude dít dál: Pavla a Monika budou přesně 4 týdny používat 2x denně denní krém a sérum Revitalift Laser X3 od L’Oréal Paris. Po uplynutí této doby proběhne další návštěva na klinice estetické medicíny Medical Beauty. Při závěrečném vyšetření porovnáme hodnoty zjištěné před testováním a po něm. Jak vše dopadne? Změní obě ženy názor a zjistí, že přece jen existuje způsob, jak si zachovat pleť mladistvou a krásnou?


Monika, 48 letPavla, 42 let
  11:45,  aktualizováno  25. března 2019 19:28