Za pouhých dvacet minut procvičíte celé tělo. I svaly, o nichž jste ani nevěděla, že je máte!

Vydali jsme se do Aquapalace Čestlice, abychom vyzkoušeli přístroj Imoove (čtěte „ajmúv“), který cvičí – skoro – za vás. Což se zvlášť teď v listopadovém shonu hodí!

„Cvičení na přístroji Imoove je vhodné úplně pro každého. Funguje na principu 3D pohybu. Při cvičení stojíte na pohyblivé plošině, která se pod vámi v různých rovinách naklání a točí. To vás donutí zapojit i hluboko uložené svaly,“ vysvětluje trenér Miroslav Fiala.Možná namítnete, že podobný účinek by mohlo mít i cvičení na míči bosu. Ano, i při něm zapojujete core, tedy střed těla, ale často nerovnoměrně, protože vás bosu zkrátka rozhodí. Na Imoove zapojujete rovnoměrně úplně celé tělo, přístroj nedovolí, abyste posílila jednu stranu víc než druhou. A hlavně je to obrovská zábava!Dalším bonusem je, že na Imoove můžete cvičit i po úrazech, nebo když vás trápí jakákoli bolest. Na přístroji jednoduše nastavíte, který kloub je potřeba šetřit.

 

Cvičení na Imoove trvá zpravidla 20 minut, ovšem i takto krátký trénink vydá za 60minutové cvičení ve fitku. Doporučuje se cvičit 3-4krýt týdně, první tři lekce absolvujete s trenérem, který vám podrobně vysvětlí, jak s přístrojem zacházet, dále už můžete chodit sami.
Jedna půlhodinová lekce stojí 390 Kč, Imoove můžete vyzkoušet exkluzivně ve fitness centru Aquapalace v Čestlicích.

  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:20