To jsou slova Kateřiny Winterové, autorky Zábavného kalendáře 2021, a stejně by mohla znít i upoutávka na další z produkce diářů společnosti PRESCO GROUP, a. s., a sice Rok podle Dary 2021. Oba diáře totiž navazují na velký úspěch svých předchozích vydání. Seznamte se s nimi i vy!

Diáře pohybující se na pomezí módního doplňku, záznamníku, deníčku a knížky jsou trendem posledních let. Mezi nejoblíbenější patří ty, které vydávají známé osobnosti. Tvář, která je vidět, ale sama o sobě nestačí – důležitý je také obsah. Už proto, že diář vás zpravidla provází přinejmenším celý rok. Zpěvačka a módní ikona Dara Rolins i herečka a moderátorka Kateřina Winterová jsou ženy, které rozhodně mají druhým co říct. Vědí, co je v životě důležité, a dokážou druhé inspirovat. Věnují se tomu, co mají rády a co je nabíjí, a jsou v tom velmi dobré. V tom také tkví tajemství jejich úspěchu a rovněž kouzlo diářů, které sestavily.

Rok podle Dary je již osvědčenou kvalitou

Dara Rolins vydává svůj oblíbený diář letos už popáté! I tentokrát je plný jejích postřehů, námětů k zamyšlení a rad, jak nalézt svůj střed a umět být v životě spokojený. Nechybí zajímavé recepty na neobvyklé pokrmy či tipy, co a kdy jíst, abychom byli zdraví a plní energie nebo se dostali do formy, když zrovna nejsme úplně fit. Dara vám zvedne náladu i v těch nejchmurnějších dnech roku a přiměje vás rozhýbat myšlení, emoce, stejně jako tělo a smysly. Oko potěší profesionální fotografie Dařiny dvorní fotografky Petry Ficové, které diář na rok 2021 doprovázejí. Dostatek místa je vyhrazen také pro vaše vlastní poznámky a horizontální týdenní kalendárium ve třech jazycích. A navíc tu objevíte dárek pro radost – stylový náramek!

Foto: PRESCO PUBLISHING

Foto: PRESCO PUBLISHING

Nechte se okouzlit závanem přírody a starých časů

Kateřina Winterová, oblíbená autorka knih o jídle a moderátorka pořadu Herbář, oživuje dávnou módu tradičních českých zábavných kalendářů a přichází s vlastní, originální verzí. Stejně jako minulý rok pro vás posbírala dobové texty, které vám mimo jiné přiblíží dávno zapomenuté zvyky a tradice. Příznivci starých časů dále ocení krásné historické ilustrace, kalendárium se starosvětskými jmény, pranostikami a významnými dny nebo články z dobových tiskovin. Milovnice přírody a nadšené zahradnice pak potěší výsevní kalendář zeleniny či tabulka sběru léčivých rostlin. A k tomu všemu si můžete udělat spoustu vlastních poznámek! Kvalitní papír, pevné desky, praktická zadní kapsa, látková záložka, poutko na tužku a uzavírání na gumičku jsou u obou diářů samozřejmostí.

Foto: PRESCO PUBLISHING

Foto: PRESCO PUBLISHING

Ať už se vydáte cestou do svého nitra a přemýšlení o životě vůbec s Darou, anebo se necháte okouzlit přírodou a dávnými tradicemi s Kateřinou, pořádně si to užijte! Obě dámy totiž velmi dobře vědí, že v dnešním uspěchaném, rychle se měnícím globalizovaném světě není pro člověka nic cennějšího než návrat ke kořenům a k sobě sama. Nechte se jimi inspirovat!

Více na www.presco.cz

Foto: PRESCO PUBLISHING

  16:12