Lehké, osvěžující, s výraznou ovocnou chutí, právě takové jsou cidery, které si v posledních letech získávají místo v ledničkách stále většího množství lidí. Proč?

Jablečné cidery byly hitem letošního léta a i přesto, že jsme hlavně národem pivařů, jejich obliba stále stoupá. Jemně perlivý jablečný cider je totiž lehčí než víno, není hořký jako pivo a zároveň ale není tak sladký jako průmyslové limonády. Nyní se jedná o nejrychleji rostoucí kategorii mezi alkoholickými nápoji. Důkazem toho je i Royal Dog Cider, český cider z moravských jablek, který v letošním roce dobývá prodejní pulty.


Zábava bez výčitek


Cider je skvělým společníkem pro každou společenskou událost, jen tak vám totiž nezamotá hlavu. Nemusíte se tedy bát, že byste se po rozumné konzumaci ráno probudili s nepříjemnou bolestí hlavy. Je ideálním společníkem pro posezení v oblíbené hospůdce nebo baru, při domácím grilování nebo venkovní zábavě s přáteli. Je to zkrátka dobrý parťák pro každou příležitost.


Jak vybrat ten nejlepší


Když vybíráme cider, měli bychom sáhnout po takovém, který je osvěžující, jemně perlivý a hlavně přírodní. Neměl by obsahovat žádná umělá barviva, sladidla ani lepek. Přesně to splňuje Royal Dog Cider, který vzniká ve spolupráci s moravskými sadaři, kteří pro cider vybrali ty nejlepší odrůdy jablek. Právě ty mu dodávají jedinečnou a šťavnatou chuť. První místo v soutěži PIVO ČR 2017 v kategorii ciderů, mluví za vše.Pokud i vy chcete propadnout kouzlu moravského jablečného cideru Royal Dog, který si díky praktickému balení v plechovce můžete vychutnat kdekoliv, vyrazte pro něj hned teď!

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:22