Vydejte se na výlet do LEGO země, BRICK REPUBLIC, země, kde je všechno možné. Patnáct milionů kostek, více než tři stovky modelů, to vše rozděleno do deseti tematických okruhů.

Největší interaktivní výstava z LEGO kostek u nás začíná již zítra, 1. dubna 2017, v pražských Letňanech na výstavišti PVA Expo Praha.
Prozkoumejte HISTORY district s velikými a věrnými modely nejnavštěvovanějších českých památek, jako je například zámek Lednice, hrad Karlštejn nebo katedrála sv. Víta. Jako první můžete navštívit zrekonstruované pražské Národní muzeum včetně vnitřních expozic. Pokud jste více milovníkem moderní architektury, potěší vás MODERN district, kde můžete obdivovat Kaplického knihovnu, pražský Tančící dům či mnoho dalších světových architektonických skvostů.

Motůrky, písty a modely na ovládání představí TECHNIC district. Proleťte se s dráčkem Bezzubkou, zazávoďte si v autech nebo prozkoumejte vojenskou techniku ze 2. světové války. Modely TECHNIC patří k nejpropracovanějším a jistě okouzlí nejednoho tatínka.Slavnostní zahájení výstavy proběhne v sobotu 1. dubna 2017 od 9 hodin a připraven bude zajímavý program pro děti i dospělé. Stavění, soutěže, programování robotů a drobný LEGO dárek pro šikovné malé stavitele. Nenechte si ujít otevření a buďte s námi u toho.Výkup kostek


Máte doma LEGO kostky, se kterými si už nehrajete? Stavebnice, co nejsou komplet, nebo už vás prostě jen nebaví? Přineste je a na výstavě je můžete prodat! Originální, neponičené kostky se vykupují dle váhy. Podmínkou výkupu je pořízení alespoň jedné vstupenky na výstavu. Podrobnosti o výkupu, ale i o celé výstavě, naleznete ZDE.

Výstava je otevřená denně od 9 do 20 hodin, doporučená doba návštěvy 120 minut.  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:33