Daniel Vojtěch si užíval v bazénu se dvěma kráskami.

Model, který se vyloupl v roce 2010 na prestižní soutěži Schwarzkopf Elite Model Look a poté si ho jako svou tvář zvolil úspěšný český návrhář Josef Sloboda, byl spojován se jmény jako je Mahulena Bočanová nebo Monika Bagárová. Po bolestném rozchodu s Trojanovou se ale mladík zdá víc než v pohodě. Slunečnou neděli strávil v bazénu se sklenkou šampaňského Moët Chandon po boku blondýnky a brunetky.



„Nemyslete si, tady nevznikají žádné nové vztahy, ale něco mnohem pro mě momentálně významnějšího,“ svěřil se Vojtěch s tím, že si díky svým zkušenostem v modelingu mezi slavnými návrháři, se rozhodl navrhnout vlastní limitovanou kolekci tílek, která se právě v inkriminovanou neděli těšila nafocení s profesionálním fotografem Lukášem Zrůstem. „Sám jsem si navrhl kus oblečení pod záštitou české steetové fashion, která se jmenuje Dannysclothing. Produkt vznikal čistě pod mou výtvarnou rukou,“ usmívá se skromně Daniel s tím, že se může poprvé v životě podepsat jak pod design, tak střih.



Edice je limitovaná o 200 kusech. Velké představení proběhne 19. července v podniku Moët Chandon lounge.


„Důvod, proč jsem tohle celý udělal, je jednoduchý. Chtěl jsem ukázat i výtvarnou schopnost, nejsem jen model. I ten design vypovídá o mé osobnosti. Lidé mě buď milují, nebo nenávidí, není nic mezi tím. Proto je tam ten slogan: Hate him or love him. Ten text vypovídá o mém životě, o kartách, co mi byly rozdány,“ říká Vojtěch.


Ten nakonec prozradil, že krásky v jeho tílkách byly kolegyně Kateřina Sonková a dcera muzikanta z kapely Damiens Lucie Křížková. O make-up se postarala make-up artistka Kateřina Koki Mlejnková.



  13:30,  aktualizováno  25. března 2019 17:53