Představte si, že procházíte rozkvetlou zahradou a máte neomezené možnosti. Jaké květiny byste na sovu svatbu zvolila? Podívejte se, které jsou aktuální trendy a načerpejte inspiraci.

Téměř pro každou nevěstu je svatební den tím nejdůležitějším v životě, a proto záleží na každém detailu. Jak vybrat správnou kombinaci květin tak, aby vše dokonale ladilo? Které květiny jsou momentálně nejpopulárnější?

Růže


http://gty.im/821070450

Nejčastější svatební květinou je stále růže, a to v celé škále barevných odstínů. Tato královna květin je po staletí symbolem dokonalé krásy a vznešenosti. I přes bohatou historii na trh stále přiházejí nové barevné kombinace, odrůdy bez trnů nebo s různou velikostí květů. Růže dokáže uspokojit i tu nejnáročnější zákaznici. Jen pro zopakování, bílá je symbolem nevinnosti a čistoty, rudá značí vnitřní sílu, energii, temperament a vášeň, růžová je znamením vřelosti, stálosti citů a něhy a žlutá odráží veselost, životní náboj a povzbuzení.

Tulipán


http://gty.im/634736564

Přesto, že jsou tulipány nejčastěji spojovány s Nizozemskem, pochází z Persie. Reprezentují náročnou lásku a šťastné roky, proto mohou být smysluplnou svatební volbou. Dostupné jsou v široké škále barev a po většinu roku. Tulipány jsou cenově velmi přijatelné a nejčastěji se používají jejich holandské odrůdy.

  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:35