Dokonalé spojení dvou dokonalých lidí. Letošní vítěz soutěže Muž roku, syn slavného herce Standy Hložka, Matyáš vyráží na romantickou večeři s vítězkou České Miss Terezou Vlčkovou. Ale není to láska na první pohled. Pár se k sobě dostal díky hudbě, o níž se stará nová hvězda hudební scény saxofonista René Junior.

Sexy hudebník není žádným nováčkem, i když styl hudby smooth jazz zde hraje pouze on. Nyní se chystá na natočení videoklipu, jehož hlavní role dostali výše zmínění Matyáš a Tereza.

„Hudba je něco magického a mně se to spojení nejkrásnější muž a nejkrásnější žena líbí,“ prozradil René Junior a maličko i poodhalil příběh. Na večeři do luxusního lounge clubu dorazí ještě jeden pár. Ve čtyřech si mají užít společný večer, ale jiskra přeskočí mezi páry, jež k sobě nepatří. „Nebude to mít dobrý konec, každý odejde s tím, s kým přišel,“ říká René s úsměvem, že to je prostě život.„Vzhledem k tomu, že je můj táta zpěvák, tak já mám k hudbě velmi blízko, navíc saxofon je prostě boží. Reného hudba se mi líbí, je autorská, takovej dobrej popík, jsem rád, že můžu v jeho klipu hrát,“ svěřil se nejkrásnější muž Česka s tím, že už se nemůže dočkat na svou hereckou partnerku.

„Jsem nadšená, pro mě to bude úplně první zkušenost tohoto typu. Navíc muži, co umí hrát na saxofon jsou navíc sexy, takže už teď se moc těším,“ usmívala se plaše Vlčková.Natáčení klipu se uskuteční už toto úterý 10. října ve Fashion Clubu.

  10:58,  aktualizováno  25. března 2019 16:48