Ať už pletete pomlázku, malujete kraslice nebo pečete beránka, velikonoční veselí se dá prožít na desítky dalších způsobů. Byla by ale škoda tyto chvíle kvalitně nezaznamenat nebo se s nimi nepodělit s blízkými. Vykouzlete o svátcích jara báječné fotografie. Pěkných vzpomínek totiž není nikdy dost.

Užijte si jaro s produktovými novinkami od společnosti Canon.


Jednoduché ovládání a skvělé fotky a videa: Canon EOS M50
Často si říkáte, že okamžik, jako je tento, byste si chtěli zapamatovat na celý život? Pak právě pro vás by mohla být ideálním pomocníkem novinka Canon EOS M50. S tímhle foťákem pořídíte skvělé fotky, na které už jen mobil nestačí. Na EOS M50 můžete totiž vybírat z téměř nekonečné řady objektivů řady EOS. S touto bezzrcadlovkou ale snadno vytvoříte i jedinečná videa, která budou v rozlišení 4K. Fotky i filmové záběry navíc můžete obratem sdílet prostřednictvím Wi-Fi a technologie Bluetooth s nízkou spotřebou energie, takže váš foťák může být pořád propojený s tabletem nebo telefonem.
Složitější foťáky vás děsí? Zde jsou obavy zbytečné. Ovládání je totiž naprosto jednoduché díky dotykovému displeji s úhlopříčkou 7,5 centimetru. Kdo je zvyklý používat chytrý telefon, nebude s foťákem Canon EOS M50 nad ničím tápat. Ve výsledku navíc dostane mnohem lepší fotografie a videa, která budou jedinečná i díky možnosti využívat výklopný a otáčecí displej. Výsledek vaší zábavy pak už jen stačí nechat automaticky ukládat do cloudové služby Canon Irista, kde můžete bezplatně archivovat až 15 GB dat.
Cena těla od 15 190 Kč

A ještě jedna speciální novinky pro začínající fotografy - čtěte dál!


  10:47,  aktualizováno  26. března 2019 10:12