Je tu sice podzim, trochu zima, občas zaprší. Ale přece kvůli troše nepohodlí nezůstanete lenošit doma! Zaběhnete si poslední letošní závod seriálu Kilpi Trail Running Cup v Českém lese. Již tuto neděli 23. října!

Úplně nový zážitek


„Chtěli jsme nabídnout zase úplně nový zážitek,“ vysvětluje ředitel nevětšího tuzemského seriálu terénních běhů Martin Dvořák. Jak se mu to dařilo v předcházejících případech, potvrzují úspěšné závody třeba na Lipně, v Krkonoších, nebo na Dolní Moravě, ale i městských terénech Ostravy či pražského Petřína.


Trasa KTRC v Plzeňském kraji na Domažlicku vede z Nemanic. „Čeká vás trailový povrch, všechno možné. Sice víc asfaltu, než jsme zvyklí, ale trasa bude hodně pestrá, kombinovaná. Počítali jsme s pokročilejším podzimním počasím, doporučujeme terénní boty, ale ne extrémně hrubý vzorek,“ vykládá Dvořák.
Startuje se ve 12.45, limit činí 2 hodiny. Už ve 12 se běží Baby trail a ve 12.10 Junior trail. Připravena je i kratší desetikilometrová verze.  Neváhejte se pustit do dalšího běžeckého dobrodružství, dopřejte si poslední závod seriálu. Prvních 150 přihlášených získá navíc modré triko KTRC 2016 zdarma!
Doprava zajištěna


Krom tradičního závodnického servisu s úschovnou batožiny, fotografií, medailí a občerstvení se chystá i autobus z Domažlic v 10 hod z autobusového nádraží, zpět hned po vyhlášení výsledků. 


Véce o závodě na www.ktrc.cz.


  19:24,  aktualizováno  25. března 2019 19:34