Čokoláda, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, muffiny, vegan a raw dezerty, cakepops, sušenky, horká čokoláda, dražované ovoce, ovocné džusy, lahodné nápoje, dobré víno, báječná káva a spousta dalších dobrot – to vše na vás čeká na Prague Candy Festivalu, nejsladší akci roku, která proběhne tento víkend.

Třetí ročník Prague Candy Festivalu představí spoustu novinek. Akce se bude konat v netradičních prostorách pražské Pragovky – v místě, které má svoji originální historii, industriální styl a Genius loci, tedy svého jedinečného ducha. Na festivalu se  návštěvníkům představí více než 40 originálních vystavovatelů, připravena je spousta atrakcí nejen pro děti a bohaty´ doprovodny´ program.


Další novinkou je festivalová měna – kendík. Ke vstupence zakoupené v předprodeji za 350 Kč a na místě za 400 Kč návštěvníci obdrží čip nabity´ 10 kendíky. Kendík odpovídá hodnotě 20 Kč a návštěvníci mohou čipem platit u libovolny´ch stánků. Každy´ návštěvník také obdrží slosovatelny´ lístek do tomboly, která bude vyhlašována třikrát v průběhu každého dne festivalu.
Festival nebude jen o sladkostech, ale hlavně o zkoušení novy´ch produktů, o životním stylu, o novy´ch zážitcích a o pohodové atmosféře, která umožní návštěvníkům všech věkovy´ch kategorií prožít nejsladší víkend svého života. V rámci akce bude probíhat spousta soutěží o nejen sladké ceny, na pódiu bude po celou dobu akce zajímavy´ doprovodny´ program plny´ workshopů, zdobení a zábavy. Celou akcí bude návštěvníky provázet Tomáš Horák, moderátor z Radia City.

Co budete moci ochutnat?


Kubova cukrová vata – udělají vám cukrovou vatu přímo z vámi vybraných oblíbených bonbonů nebo prosecca
Wow wafle – holandské wafle do kornoutku, namícháte si opět na přání
Rolls bros – zmzka, kterou přímo před vámi namíchají z vámi zvolených ingrediencí
Pop and Joy – gurmet popcorn, spousta zajímavých příchutí a chuť je vždy velmi výrazná
La Petite Bonté de Paula – francouzské delikatesy z Provence, pravá oříšková pomazánka, alternativa k Nutelle
Juicee – ručně vyráběné nanuky z opravdového ovoce
Ollies dorty – klasická cukrárna
Sweet secret of raw Praha – pravé poctivé raw sladkosti

Ochutnat budete moci i víno, kávu, ze slaného burgery nebo hummus a kanapky.

Více informací o akci najdete na webu akce. Sledujte také FB stránky festivalu.

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:48