Zveme vás na křest desky spojený s koncertem zpěvaček Báry Vaculíkové a Leny Yellow. Akce proběhne 9. 11. v Café V lese v Praze, kmotrou nové desky bude herečka Simona Babčáková.

Duo zpěvaček Bára Vaculíková a Lena Yellow vystupujících pod názvem Mateřská.com je zpět s druhou deskou Automatka, na které se producentsky podílel například Kapitán Demo a zahostoval beatboxer Endru. Deska vychází na jejich vlastním labelu s podporou Supraphonu. Mateřská.com ji pokřtí koncertem 9. 11. v Café V lese v Praze. Role kmotry se ujme herečka a moderátorka Simona Babčáková, o afterpárty se postará DJ Martin Mikuláš. Buďte u toho!

Upoutávku můžete vidět ZDE:

https://youtu.be/CwKTldjEkV4

Kdo je Mateřská.com


Zpěvačky na sebe upozornily v roce 2012 rapovanou hymnou Laktační psychóza, kterou reagovaly na svou účast v soutěži Hlas Česko-Slovenska. Píseň, ve které se snaží skloubit své hudební ambice a „mlíko na mozku“ se přes noc stala hitem internetu. Díky jejímu sebe-ironickému nadhledu a komičnosti se s ní identifikovala celá generace kojících matek.

O čem bude deska Automatka


Co prožívají a o čem sní matky, když jim laktační psychóza odlehne? Vypustí milované děti do školky a školy a mohou opět na chvíli roztáhnout křídla? Příběh druhé desky Mateřské.com Automatka začíná křtem 9.11. od 19,30 v pražském Café V lese.
V průběhu večera se dozvíte, jak se matky učí trpělivosti každodenní rutinou a že se i někdy poperou kvůli výchově. Pomalu ale získávají více prostoru pro sebe i pro svou práci. Splétají nové vize a chtějí si plnit sny. Občas si dokonce zajdou do fitka a tajně navštěvují ženské kruhy! Minulou desku uzavírala píseň o dalším těhotenství. Jaká bude pointa tentokrát?

Vstupenky ZDE:
Předprodej lístků

  11:38,  aktualizováno  26. března 2019 16:19