A unikátní Mansson´s Stone Age Bread

Kvalitní a vyvážená snídaně je základem celého dne. Nastartuje náš organismus a poskytne nám potřebnou energii na všechny náročné aktivity, které nás čekají. Rádi si pochutnáte na něčem výjimečném? Pak si nenechte ujít velkolepou Deluxe snídani, kterou svým hostům nabízí kavárna a pekárna Mansson´s Bakery & Café.


Pokud raději snídáte doma, zaskočte si do Mansson´s pro vynikající čerstvé pečivo. Kromě ikonického žitného chleba si zde můžete zakoupit i absolutní novinku - Stone Age Bread. Je vyroben podle nejaktuálnějších výživových trendů v souladu s principy paleo stravy a nikde jinde jej v České republice neseženete!Mansson´s Stone Age Bread - chutný a zdravý originál


Pekárna Mansson´s Bakery & Café je jediným podnikem, který tento tip chleba u nás vyrábí. Jeho receptura byla vytvořena na základě poptávky ze strany klientů. Autorem je známý šéfkuchař Thomas Rode Andersen z restaurace Kong Hans Kalder v Kodani. Chléb se okamžitě po svém uvedení stal v Dánsku bestsellerem. Díky těmto neuvěřitelným výsledkům se majitelé pražského podniku, manželé Manssonovi rozhodli představit tuto novinku českému trhu.A v čem je tento produkt tak výjimečný? Je vyrobený zcela bez použití mouky. Obsahuje mandle, slunečnicová, lněná, dýňová a sezamová semínka, mák, olej a vejce. Má vysoký obsah proteinů, vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Neobsahuje lepek ani droždí a je nositelem certifikátu Cz. Agriculture a Food Inspection Authority. V nabídce jsou různé druhy chleba. Pokud máte raději sladší pečivo, bude Vám chutnat variace se sušeným ovoce, jako jsou brusinky, meruňky a rozinky. Zajímavá je ale i ořechová varianta s vlašskými, lískovými a pekanovými ořechy.Deluxe snídaně v dánském stylu


Až si půjdete do Mansson´s pro některý z výjimečných druhů pečiva, zjistíte, že se jedná o velmi příjemné místo pro poklidnou snídani. Nabídka je opravdu široká a je jen na Vás, zda sáhnete po sladkém či slaném pečivu nebo oblíbených otevřených či uzavřených  sendvičích. Všechny produkty mají výbornou chuť a jsou vyrobeny výlučně z čerstvých surovin. Zlatým hřebem je velkolepá Deluxe snídaně vhodná pro 1 - 2 osoby. Skládá se z dánské játrové paštiky se slaninou, čerstvého ovoce, vajec, šunky, sýra, snídaňového pečiva včetně proslulého žitného chleba a dánského sladkého pečiva. K pití si můžete vychutnat fresh juice, kávu nebo čaj. K dispozici je i vegetariánská snídaně, která je obohacena o müsli a mléko. Pokud nestíháte posedět, můžete si odnést výborné sladké pečivo i sebou. Skvělou volbou jsou tradiční dánské koláče ruční výroby s poctivým vanilkovým pudinkem nebo meruňkovou marmeládou s mandlemi. Vynikající jsou rovněž tradiční croissanty, ať už neplněné nebo s výběrovou čokoládou.
Zažeňte zimní splín příjemným posezením


V pošmourném zimním počasí se Mansson´s stane útočištěm, jako stvořeným k odpolednímu posezení s přáteli nebo rodinou. Vychutnejte si některý z delikátních zákusků v kombinaci s kávou, cappuccinem nebo horkou čokoládou s domácí šlehačkou. V mrazivém počasí Vás zahřeje chai latté - původní indický nápoj z čaje, mléka a koření. Určitě vyzkoušejte také glögg -  domácí dánské svařené víno s brandy, mandlemi a rozinkami nakládanými ve vodce. Tento tradiční dánský nápoj si dozajisté oblíbíte.  
O Mansson´s Bakery & Café


Mansson´s Bakery & Café provozují manželé Klára a Lars Manssonovi. Kavárna navazuje na rodinnou pekárnu s 15letou tradicí na českém trhu. Hned při první návštěvě podnik zaujme širokou nabídkou i vysokou kvalitou nabízených výrobků. Suroviny si majitelé zajišťují převážně z Dánska, dánská je i většina receptur. V Mansson´s si můžete vychutnat delikátní snídaňové menu, sladké a slané pečivo, zákusky i chutné saláty. Pekárna je proslulá především ikonickým žitným chlebem - Mansson´s Rye Bread.


  10:16,  aktualizováno  25. března 2019 19:06