Zimni´ dovolena´ v nejlepsˇi´ lyzˇarˇske´ oblasti Rakouska v Alpa´ch


205 kilometrů upraveny´ch sjezdovek


Na výběr máte sedm lyžařských oblastí – od sportovně aktivních přes ty zaměřené na zábavu až po oblasti pro rodiny s dětmi. Lyžařští profesionálové přitom zažijí zábavu ve sněhu na sjezdovkách světového poháru nebo při freeride ve vysoce položeném alpském terénu. Děti a rodiny se mohou naučit první zatáčky na lyžích v lyžařských školách nebo se soukromým instruktorem. A po lyžování budete nadšení z původních horských chat s regionální kuchyní.
Sedminásobné zimní potěšení


V oblasti Salzkammergut se rodiny baví na sjezdovkách Gaudi v lyžařském regionu Dachstein West nebo se učí lyžovat na náhorní plošině hory Feuerkogel. Znalci se u Dachstein Krippenstein ve vysoko položeném alpském terénu promění ve freeridery. Lyžařská oblast Kasberg ve vesnici Grünau im Almtal je tou správnou adresou pro lyžaře požitkáře. Rozmazlují je tu rozmanité sjezdovky, horské chaty s místními specialitami a prosluněná místa s krásným výhledem.
Sportovně na sjezdovkách světového poháru nebo raději s rodinou


V rekreační oblasti Pyhrn-Priel se sportovní lyžaři poměřují na sjezdovce světového poháru Hannes Trinkl v Hinterstoder. 27. a 28. února 2016 se tu koná FIS Světový pohár v lyžování. Lyžařský areál Wurzeralm tu na druhou stranu fascinuje lyžaře svými dlouhými a slunečnými sjezdy. U hory Hochficht v Mühlviertel se dá ideálně spojit zá- bava na sjezdovce a zážitky. Nová Hochficht Arena nabízí infrastrukturu, která je per- fektně přizpůsobená pro rodiny.  9:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:04