Na vltavské nábřeží v Praze připluje loď Reebok Experience Store. Od 7. srpna do 4. října si tu můžete vyzkoušet funkční trénink, cvičební programy Les Mills, jógu, CrossFit i běh!

Na jednom z nejkrásnějších i nejživějších míst v Praze vzniká výjimečný prostor, kde najdete sál pro cvičení, obchod s prémiovým vybavením, ale také chill out zónu s prostorem pro zajímavé workshopy.V klimatizovaném gymu budou pětkrát denně probíhat lekce funkčního tréninku, Les Mills, jógy a CrossFitu. Startovat odtud bude také běžecká skupina Reebok Run Crew. V případě příznivého počasí si návštěvníci užijí cvičení na střeše této speciální lodi – s výhledem na Pražský hrad a vltavské mosty. Připraveny jsou také workshopy z oblasti zdravého životního stylu.

Návštěvníkům bude k dispozici také chill out zóna, kde se mohou po tréninku občerstvit, usednout na loď a užívat si pohodu pražské Náplavky.

Rezervujte si místo včas!


Tréninky povedou zkušení trenéři z respektovaných fitness center, gymů a studií. Najdete mezi nimi například nejznámějšího českého instruktora jógy Vaška Krejčíka, nejlepší CrossFit kouče hned ze čtyř pražských boxů nebo populární instruktory Les Mills Davida Pártla a Veroniku Benešovou. Funkční tréninky pak povedou instruktoři z Form Factory nebo Radka Vandasová z Amazons Gym.

Všechny tréninky zůstávají pro veřejnost zdarma, jejich kapacita je ale omezená, a tak doporučujeme včasnou rezervaci přes web www.reebokexperiencestore.cz. Sledujte také Facebook Reebok Experience Store.Na tréninky se můžete na lodi také skvěle vybavit! V obchodě seženete jako na jediném místě v ČR všechny prémiové řady značky Reebok. Koupíte tu nejen vybavení na běh, CrossFit, fitness, jógu či Les Mills, ale také si můžete pořídit volnočasové sneakers Reebok Classics. Provozovatelem obchodu bude prodejce A3 Sport.

Máte formu? Vycvičte si slevu!


Čím víc sportů si v Reebok Experience Storu vyzkoušíte, tím větší slevu dostanete. A to až do výše 30 %! Když se pak s nákupní taškou vyfotíte a budete svou fotku sdílet na Instagramu s označením @reebok_cz a hashtagy #ReebokExperience2018 a #A3Sport, dostanete se do slosování o dva kompletní outfity v hodnotě 5 000 Kč. 

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:49