Multižánrový klub EPIC se na letní sezonu rozhodně připravil. Programem rezonují jména domácích i zahraničních hostů. Chybíte už jen vy! A to byste neměli, protože…

… hudební klub EPIC nabízí 2500 m2 plochy pro dobrou party. Prostor je rozdělený do tří pater, z nichž jsou dvě pro hosty a třetí tvoří technické zázemí klubu. A když už jsme u techniky, EPIC je díky fantastickým laser efektům a zvukové aparatuře špičkou mezi evropskými kluby.
… když chcete party komorních rozměrů, k dispozici je second stage s vlastním barem a DJ vybavením, a VIP zóna má výhled na hlavní stage v opravdu závratných výškách.
… na výběr jsou čtyři bary, servis je TOP, a kdykoliv si můžete rezervovat boxy.
… velká jména hudební scény zažijete převážně v pátek a sobotu a vždycky v hlavním velkém sále. Právě tam vystupují rezidenti v rámci rezidentních nocí patřících hvězdám, jako jsou N.O.I.S.E., MINISTRY of HOUSE, Groovebox, stejně jako domácím EPIC DJs, mezi něž patří Manene, Dave & Emty, Richard Reynolds, DJ EKG či Pauli Gabrieli.


… na hlavní stage zamíří také zahraniční hvězdy letního programu:


¦ 29. 6. 2018: nizozemský producent Mesto, teprve 18letý talent, kterému všichni předpovídají budoucnost. Zaujal už i takové labely, jako je Spinnin‘ Records nebo Mad Decent a v EPIC do vás naplno pustí future nebo progressive house
¦ 30. 6. 2018: španělský Danny Avila zvládá vše od techno po big-room, od tech-house po trap a jeho muziku vydává třeba SONY, Spinnin‘ Records nebo Interscope… Vloni dokonce dosáhl THE HIGHEST RE-ENTRY do hlasování DJ Mag TOP100 na 52. pozici.
¦ 7. 7. 2018: německý producent a DJ Markus Schulz je oproti předchozím živoucí legenda. Pro EPIC chystá čtyřhodinový trance set, v němž se jako special guest představí JAM EL MAR a line-up doplní DRIFTMOON.
… a jsou tu EPIC WEDNESADYs, v jejichž rámci vystupují opět domácí i zahraniční hvězdy, v plné palbě světelných efektů a LED obrazovek, kterých je tu na 100 m2!

Více info najdete na www.epicprague.com a www.facebook.com/epicprague.

  9:49,  aktualizováno  26. března 2019 11:23