Máme pro vás novinky od společnosti Hecht, které vám usnadní práci na zahradě a následně si vychutnáte zasloužený relax!

Akumulátorová sekačka HECHT 5043 váží pouze 14 kg. Snoubí v sobě výhody elektrického motoru, který neprodukuje žádné emise, je tichý a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu; a výhody sekaček se spalovacím motorem, které jsou nezávislé na zdroji elektrické energie a pracují bez přívodních kabelů. Její šasi je vyrobeno z odolného plastu a pod ním se skrývá ocelový nůž se záběrem 43 cm. Sekačka nabízí centrální nastavení výšky zdvihu a je vybavena košem z odolné textilie, jehož objem je 50 litrů a který disponuje signalizací naplnění. Kola 6" vpředu a 9" vzadu zlepšují manipulaci a v této kategorii jsou spíše výjimkou. Rychlé složení madel vám umožní snadnější transport i úsporu místa ve vaší garáži. Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení. Akumulátor z této sekačky můžete kombinovat s řadou akumulátorových strojů HECHT Accu program 5040 – ušetříte tak podstatnou část nákladů za nákup různých typů akumulátorů – budete šetřit přírodu i svou peněženku. Akumulátorovou sekačku HECHT 5043 seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 5290 Kč.

Externí obrázek

Plotostřih/vyvětvovací pila/vyžínač HECHT 690. Tento chytrý multifunkční elektrický stroj nabízí příkon 900 W. Jistě oceníte, že výměna pracovního nástroje je velice snadná. Součástí dodávky je zdarma 50 cm dlouhá prodlužovací hřídel. Za zmínku stojí, že pila je opatřena olejovou nádržkou a vybavena funkcí automatického mazání řetězu. Délka lišty pily je 23 cm, délka lišty plotostřihu 41 cm a záběr vyžínače činí 36 cm. Hmotnost pohonné jednotky bez nástroje je 2,5 kg. Tento praktický multifunkční stroj 3in1 seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 3290 Kč.

Externí obrázek

Plynový gril na propan-butan HECHT ADELLE 5 je výkonný a uspokojí i ty nejnáročnější. Je vybaven čtyřmi regulovatelnými plynovými hořáky pro grilování a jedním klasickým sporákovým hořákem; celkový výkon hořáků je 12 kW. Grilovací plocha je opatřena dvěma litinovými rošty a jedním litinovým plátem. Gril má také zadní mřížku pro dohřívání nebo rozpékání a dvě odkládací plochy. Na víku má integrovaný teploměr pro kontrolu teploty při grilování. Nabízí vskutku luxusní design – matná černá barva v kombinaci s nerezovým plechem s kartáčovanou povrchovou úpravou. Pro snadnou manipulaci je osazen pojezdovými koly a masívním držadlem. Rozměry: 132 x 51,5 x 111 cm, hmotnost: 35 kilogramů. Plynový gril HECHT ADELLE 5seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 7790 Kč.

Externí obrázek
  13:00