Léto je tady a s ním i spousta zážitků z dovolených. Máte už sbaleno? Pokud ještě přemýšlíte o tom, co si vzít s sebou, máme pro vás skvělý tip! Pořiďte si kvalitní zápisník nebo sešit a začněte si své prázdninové cesty zapisovat!

Možná si řeknete, na co zápisník, vždyť mám foťák. Pravdou je to, že ať máte sebelepší zrcadlovku, nedokáže uchovat všechny vtipné zážitky, informace a dojmy, které jste si z cest přivezli. Pokud vám tedy nestačí pouze fotky a rádi byste svou dovolenou zdokumentovala podrobněji, zkuste si ze zápisníku nebo sešitu vytvořit cestovní deník podle svých představ. Poskytne vám dostatek místa nejen pro zapsání zábavných příhod, ale i praktických údajů jako je cena za ubytování, letenky nebo informace o tom, v jaké cestovní kanceláři jste si zájezd objednali. Díky tomu budete mít všechny poznatky z dovolené pěkně pohromadě na jednom místě, takže je budete moct v budoucnu velmi snadno dohledat. Pokud jste kreativní duše, můžete své zápisky z cest navíc doplnit o vlastnoruční malůvky.Vaše zápisky mají tu moc vás přenést na oblíbenou pláž, i když už venku přichází podzimní plískanice. Připomenou vám šumění moře, východ slunce, omamnou vůni květin i žhavou letní lásku. Nemusíte cestovat do exotických zemí, abyste mohli začít se sepisováním svých cest. Váš cestovní zápisník bude tak zajímavý, jaký si ho uděláte. Záleží jen na vás, jestli si do něj budete jen psát, nebo také kreslit, vlepovat fotky anebo v něm uchovávat drobné talismany.

Na trhu existuje celá řada zápisníků, sešitů nebo notýsků, ze kterých si můžete vytvořit svůj cestovatelský deník. Pokud dáváte přednost kvalitním českým výrobkům, vyzkoušejte zápisníky nebo sešity od společnosti Graspo CZ. Zejména exkluzivní zápisníky z řady G-Notes jsou pro cestování jako stvořené. Nemusíte například ztrácet čas zdlouhavým hledáním psacích potřeb, zápisníky G-Notes jsou vybaveny stylovou černou tužkou s gumou. Navíc mají plno praktických doplňků, které vám během cestování přijdou vhod, jako je gumička na zavření, poutko na tužku nebo kapsička na drobné dokumenty, kam si můžete schovávat třeba vizitky nebo kontakty na nové přátele, se kterými jste se během svých cest seznámili. Třešničkou na dortu je originální design těchto zápisníků.


 

Jestli vás však už nudí psát na bílý papír, vyberte si některý ze stylových sešitů POP. Bloky těchto sešitů jsou k dostání ve čtyřech zářivých barvách, které přímo vybízí k bláznivým letním dobrodružstvím. Hravé motivy na obálce i uvnitř sešitů vám vykouzlí úsměv na rtech, ať budete kdekoliv. Do sešitů POP je zkrátka radost zapisovat!


 

Ať už si vyberete jakýkoliv zápisník, nebojte se být kreativní a upravit si ho podle svých představ. Tak na co čekáte? Vzhůru na dovolenou!

  13:13,  aktualizováno  26. března 2019 11:36