Na párty v klubu se připravujete hodiny, ale na dámskou jízdu s kamarádkami vám stačí pyžamo? Překvapte své přítelkyně nápaditými dekoracemi a stylovým pohoštěním. Tyto tipy zvládnete levou zadní a nezaberou vám víc než několik minut.


Zchlaďte se ledovou Frisco tříští u romantického filmuPotřebujete:

Frisco

Formičky na led

MixérJak na to:

Vyberte si své oblíbené Frisco, nalijte ho do formiček na led a nechte zmrznout. Zmrznutí trvá přibližně 8 hodin, proto bude nejlepší, když si připravíte tříšť přes noc. Poté už jen zmrzlé Frisco vyndejte z mrazáku, rozmixujte a servírujte v ozdobených skleničkách.
Připravte si nejstylovější servírování FriscaPotřebujete:

Frisco

AnanasJak na to:

Nejprve odřízněte horní část ananasu a odstraňte všechnu dužinu. Z té můžete vytvořit třeba jednohubky nebo ovocné špízky. Do ananasu nalijte Frisco Ananas & Lemongrass. Dále přidejte cool brčko a voila – máte trendy ananasový drink v ananasu!Chcete i vy oživit dámskou jízdu a neskončit u jednohubek a sklenky vína? Inspirujte se fotkami z chic párty, kterou jsme ve spolupráci s Reserved připravili pro vítězku Frisco soutěže, nebo se podívejte na www.friscodrink.cz/domaci-party a nebojte se zaexperimentovat!  15:24,  aktualizováno  25. března 2019 19:52