V centru Prahy vzbudili rozruch pohlední mladíci v křiklavě žlutých plavkách. Ti do kin přivezli oddychovou letní komedii Milovník po přechodu a všechny ženy na ulici se shodly, že tihle mládenci rozhodně po přechodu ještě nejsou.

„Jsou v nejlepších letech a kondici!… shodly se ženy při pohledu na muže, kteří připomínali filmového gigola v éře úspěchů a nechávali si dokonce sahat na zadek.


 

Právě takové výrazné plavky má hlavní postava filmu, gigolo, který se pokouší svádět ženy u městských bazénů. Jako mladý je velmi úspěšný a nechává se vyživovat, v pokročilejším věku se ale ocitá na ulici, musí se nastěhovat k sestře a dokonce je nucený si sehnat práci. To ale není nic pro něj, a tak se pokusí své umění svůdce oprášit, stejně jako své legendární žluté plavky a vyráží znovu na lov, na obzoru je totiž bohatá vdova.

Gigolovi, který má to nejlepší za sebou, to ale moc nejde a komedie Milovník po přechodu tak pobaví hlavně ženy. Mezi největší hvězdy patří Salma Hayek a Raquel Welch. Film je právě v kinech.  12:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:55