Quentin Tarantino oslavil tento týden 55. narozeniny a svůj dárek mu dala i nová bláznivá komedie Vezmeš si mě, kámo?, která jde právě do kin. Tvůrci si totiž vypůjčili Tarantinovu slavnou scénu z legendárního filmu Pulp Fiction a předělali ji po svém.

Pamatujete na moment z Tarantinova mistrovského filmu, kdy se Bruce Willis a Ving Rhames stanou zajatci sadomasochistických násilníků? Věty „Pavouk chytil dvě mouchy“ a „Tvůj zadek pozná středověk“ a záběr na dvě hollywoodské hvězdy se sadomaso erotickou pomůckou v ústech patří mezi nezapomenutelné filmové scény vůbec.

Ve verzi, kterou nabízí v kinech komedie Vezmeš si mě, kámo? se v roli drsných amerických bijců objeví vetchá ale sexuálně náruživá stařenka. Stařenka, která si svůj úlovek rozhodně nenechá ujít.


O FILMU:


V nouzi poznáš přítele. Vezmeš si mě, kámo? je bláznivá komedie o dvou kamarádech, kteří se kvůli papírům na oko vezmou a obrátí naruby život všech okolo. A samozřejmě ten svůj. Jakmile si oba řeknou své ano, následuje jedna šílená situace za druhou. Přijede totiž maminka a snoubence se celá situace taky moc nelíbí. Ocitnout se svázaný v sexy latexovém oblečku v bytě sexuálně náruživé stařenky je potom ze všech katastrof ta nejmenší.

  16:15,  aktualizováno  26. března 2019 10:23