Co je lepší: učit se, nebo si hrát? A co takhle zvládnout obojí naráz? Značka ELLA & MAX nabízí celou škálu úžasných samolepkových knížek, které přinášejí zábavu dětem různých věkových kategorií i zájmů. Jako rodiče, kteří chtějí své potomky nejen zabavit, ale také rozvíjet, je jistě oceníte i vy!

Samolepkové knížky patří v nabídce nakladatelství k těm vůbec nejoblíbenějším. Ptáte se proč? Protože nabízejí zábavu, kterou malí čtenáři milují, a ještě něco navíc! S každou z nich se mohou vydat na dobrodružnou cestu za poznáním. Z bohaté nabídky témat si vyberou kluci i holky širokého věkového spektra. Většina titulů má praktický formát sešitu, díky čemuž jsou velmi lehké, lze je brát všude s sebou, a mít tak program pro děti vždy po ruce!

Zábavně a zajímavě o jiných kulturách

Naprostým hitem hlavně mezi holčičkami je edice Šaty pro. V rámci té můžete vybírat už ze 14 různých titulů – v každém z nich se představí jedna cizokrajná „oblékací“ panenka se sadou více než 300 samolepek s šaty podle módy té které země, řadou doplňků nebo roztomilých zvířátek. Velkou zajímavostí této edice jsou v neposlední řadě dvojjazyčné texty v obrázcích, díky nimž je pro malé čtenáře poznávání jiných zemí a kultur ještě zajímavější a komplexnější. Vedle panenek ze vzdálených koutů zeměkoule, jakou je například Indka Ašna, se seznámí také s Francouzkou Emmou, Britkou Kate, Španělkou Ines, Slovenkou Zuzkou, a dokonce i s Češkou Terezkou. K poznávání světa prostřednictvím krásných panenek a atraktivních samolepek zvou také série Oblékáme panenky a Město plné samolepek.

Externí obrázek


Velké samolepky pro malé ručičky

Pro všechny milovníky pejsků a kočiček jsou tu Šaty pro kočku Mínu a Šaty pro psa Alíka s velkými samolepkami vhodnými pro první nácvik jemné motoriky. Na stránkách těchhle knížek provedou roztomilá zvířátka nejmenší čtenáře světem lidských zálib a profesí a děti si vyzkoušejí, co všechno o nich vědí.

JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA – Veršované hádanky se samolepkami

Tato knížka je plná půvabných veršovaných hádanek a krásných obrázků Heleny Zmatlíkové, nejoblíbenější české autorky dětských ilustrací. Malí čtenáři díky ní poznají koloběh roku, procvičí si svůj důvtip, budou tvořit a hrát si se samolepkami!

Toulky přírodou

Pokud mají vaše děti rády zvířata a zajímá je všechno, co se hýbe, ocení výpravu do živočišné říše! Hluboko v lese, poblíž lidských obydlí, na statku, vysoko v oblacích, hluboko pod zemí či pod hladinou, u vod anebo uprostřed rozkvetlých luk, tam všude objeví zajímavé tvorečky… V knížkách JEŽCI, UŠÁCI a další chlupáči, SÝKORKY, VRABČÁCI a další zpěváčci, BROUČCI, MOTÝLI a další potvůrky se toho o nich hodně dozvědí.

Pro milovníky rychlých kol

Především kluky, ale i mnohé tatínky zaujmou úžasné FERRARI – KNÍŽKY SE SAMOLEPKAMI

V sešitech Nejsilnější sportovní vozy, Nejúžasnější vozy Scuderie Ferrari a Nejkrásnější silniční vozy na ně kromě zábavy čeká i řada zajímavých informací o úžasných vozech proslulé značky.

Externí obrázek

Do 30. 4. 2020 využijte na webu www.ellamax.cz slevu 30 %. V e-shopu zadejte kód: KNIHY30

  16:14