Produkční tým, který stojí za úspěšnou sérii The Crown opět spojil své síly. Tentokrát při adaptaci bestselleru Behind her eyes od Sarah Pinborough, který pod názvem Ví o tobě! u nás vydalo nakladatelství Metafora. Pokud máte v oblibě extra vzrušující thrillery, pak si Ví o tobě! naprosto zamilujete.

Příběh sleduje Luise, která si začne románek se svým šéfem Davidem a zároveň se stane přítelkyní jeho manželky Adele. Luise se postupně zaplétá stále hlouběji do nebezpečné spleti lží. 

„Přesně si pamatuji na den, kdy mi v mailu přistála synopse knihy od agentury, která Sarah Pinborough zastupuje. Už synopse byla dokonalá,“ vzpomíná Magdalena Feldeková z Metafory, která tento knižní bestseller pro české čtenáře objevila. 

„Hned jsem věděla, že to bude bomba. Ví o tobě! je naprosto jiný thriller, který vyčnívá ze záplav knih tohoto žánru. Autorka splétá všechny dějové linie, které vyvrcholí na posledních stránkách knihy. Ne nadarmo ve světě používají hastag #WTFthatending. My jsme ho volněji přeložili jako #neprozradtekonec,“ směje se Magdalena Feldeková.

Ví o tobě! - Nakladatelství Metafora

Ví o tobě! - Nakladatelství Metafora

Thiller se stal po svém vydání v roce 2017 celosvětovou senzací. Svou pověst skvělé autorky následně Pinborough potvrdila dalším úspěšným thrillerem Tiché lži. Tvorby scénáře šesti dílné série se ujme mimo jiné Steve Lightfoot (The Punisher) a Angela La Manna (Hannibal). Produkční tým série stojí mimo jiné za sérií The Crown, White lines či La Casa de Papel’s

  • Ví o tobě! patří mezi světové bestsellery. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří si před shlédnutím filmu nebo seriálu raději přečtou knihu, tuhle vřele doporučujeme.
  11:09