Ta pravá letní hudební party vypukne již příští víkend na plzeňském Rock for People Europe.

Od pátku 3. července do neděle 5. července bezmála osmdesát kapel a DJs ze všech koutů Evropy. Chybět nebudou legendy ani nejčerstvější objevy hudební scény. Připravte se na tři dny plné léta, muziky a té pravé festivalové pohody.


Rock for People Europe slibuje tři dny doslova nabité hudbou, ale nezůstane jenom u ní. Na programu jsou výstavy, workshopy, outdoorové aktivity a pro filmové fanoušky je připravená kinokavárna.Legendy i nové objevy

Návštěvníci uslyší slavné kapely, ale budou moci objevovat i nová jména evropské hudební scény. Vedle legendárních Motörhead, kteří kromě svých největších hitů slibují i ochutnávku ze zbrusu nové desky Bad Magic, rozezní festivalový areál také neoposlouchané melodie Modestep nebo svižný elektroswing v podání The Parov Stelar Band. Mezi dalšími taháky festivalu jsou potvrzeni například The Ting Tings, enfant terrible ostrovní scény Peter Doherty, talentovaný folkový písničkář Fink či nestárnoucí Guano Apes.


Z domácích luhů a hájů

V programu nebude chybět ani domácí scéna. Návštěvníci se mohou těšit na Vojtu Dyka s jeho B-Side Bandem, který na RFP v Hradci Králové předvedl famózní show, Skyline, Zrní, kapitána Demo či Vladimira 518 a další.


Co všechno vás čeká se dozvíte na www.rockforpeople.cz.


Od partnera akce - společnosti Plzeň 2015 získají návštěvníci navíc volný vstup na právě probíhající výstavy v DEPO2015. Díky tomu se kromě nabité hudební nabídky v Plzni seznámí také se špičkou evropského moderního designu na výstavě DOMUS či s díly sochaře Čestmíra Sušky v podobě několikametrových kovových objektů přímo na nádvoří depa. Shlédnout mohou i poutavou sondu do života Plzeňanů – výstavu rodinných fotografií, zaslaných přímo samotnými obyvateli města.Více informací na www.rockforpeople.cz. Vstupenky na Rock for People Europe jsou v prodeji na www.ticketsforpeople.cz. Celofestivalový pass lze nyní pořídit za 1 440 Kč, jednodenní vstupenky jsou v prodeji od 750 Kč.

 


  13:10,  aktualizováno  25. března 2019 20:40