Nejúspěšnější evropská techno-popová skupina posledních 25 let přiveze v prosinci speciální předvánoční nadílku do Karlových Varů.


Nestárnoucí originál


V pátek 16. prosince rozjede v KV aréně velkolepou show plnou světel a pyrotechnických efektů nestárnoucí německá kapela Scooter, která dokázala zaujmout i porotu jedné z nejsledovanějších zábavních soutěží současnosti – Tvoje tvář má známý hlas. Světoznámou lázeňskou metropoli rozhýbou útočné beaty, originální polodeklamovaný a polokřičený projev frontmana H. P. Baxxtera, jehož charisma a sex-appeal s časem jen roste, a hity Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp a další.Boduje v Tvoje tvář má známý hlas


Scooter má v Česku rozsáhlou fanouškovskou základnu. Svědčí o tom i fakt, že právě s jejich hitem How Much Is the Fish zvítězila Markéta Procházková ve čtvrtém kole populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Nelehkého úkolu ztvárnit jedinečného H. P. Baxxtera se Markéta zhostila dokonale. Dokonce i sám hvězdný zpěvák byl jejím výkonem mile překvapen.Koncert kapely Scooter proběhne v karlovarské KV Aréně v pátek 16. prosince ?od 19 hodin.


Předprodej vstupenek v ceně od 590 Kč zde.  22:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:37