Mnoho lidí dává detox svému tělu, aby ho očistili od negativních vlivů, ale i váš prostor potřebuje přírodní aromaterapii.

Magickou moc vykuřování lidé objevili před tisící lety. Velké množství bylin, větví stromů a dřevo mají moc ovlivnit zdraví a psychiku člověka.

Mnoho let bylo vykuřování součástí každodenního života lidí, moderní civilizace na to sice trochu pozapomněla, ale čím více se lidé vracejí k přírodě, tak se toto téma stává stále aktuálnější.

Proč se to vlastně dělá? Je mnoho lidí, kteří cítí energie více než ostatní a také je nasávají do sebe. To by nevadilo, kdyby byly pouze dobré energie, ale z těch negativních mohou vznikat nemoce a když se jich člověk neumí zbavit, je dobré tomu trochu pomoci. Očistit prostory je dobré třeba po nepříjemné hádce, aby se tam energie nezdržovala moc dlouho, nebo když se nastěhujete do nového bytu/domu, protože nevíte, kdo tam předtím bydlel. Takže máte super dárek, který můžete dát kamarádce, která se zrovna nastěhovala. Určitě ji seznamte s tím, k čemu vykuřovadlo slouží, jinak na vás bude koukat jak na blázna.

Vykuřování bílou šalvějí

Jedna z nejčistších a nejstarších metod na vyčištění osob a obydlí, kanceláří je bílou šalvějí. Rozhodně to není závan svěžího vzduchu, má svou specifickou vůni, ale není to nic strašného. Šalvěj nejen čistí, ale také dává moudrost člověku a zvyšuje duchovní vědomí.
Další vykuřovadla na čištění: andělika, asant, lemongrass, levandule, palo santo a mnoho dalších

Vykuřovadla na uvolnění stresu a úzkosti je dobré použít večer, můžete si k tomu pustit příjemnou písničku a zapálit svíčku.
Vykuřovadla: benzoe, jalovec plod, jasmín, kadidlo, kafr, labdanum, lemongrass, levandule, myrha, opopanax, pačule ...

Vykuřovala pro lásku jsou například: jasmín, labdanum, levandule, pačule, puškvorec,rozmarýn, růže

Mohlo by vás zajímat: 5 důvodů, proč cvičit jógu