Do českých kin míří komedie Jsem božská s kontroverzní komičkou Amy Schumer, která svým filmem hlásá, že každá žena je krásná taková, jaká je a jak se sama cítí. Ideální film na dámskou jízdu!

Romantický film Jsem božská má poměrně potrhlou zápletku. Amy Schumer hraje úplně obyčejnou holku „krev a mlíko“ s úplně obyčejnými mindráky, která po ráně do hlavy začne sama sebe vidět a vnímat jako super kočku a modelku. A taky se podle toho začne chovat. Je ovšem jediná, kdo se tak vidí.Přes odvážný a někdy bláznivý humor má film jasné poselství, že každá žena je tak krásná a sexy, jak se sama cítí. Po svém uvedení v Americe vzbudil snímek velkou diskuzi, na filmových serverech ho totiž ženy hodnotily jako nadprůměrný, hřejivý a zábavný, kdežto muži mu dávali ty nejnižší známky. To ženské divačky rozlítilo a obvinily muže, že film, který je čistě ženský, úmyslně sabotují a poškozují.


Plno hvězd


Amy Schumer patří mezi nejpopulárnější komičky současnosti. Je provokativní, otevřená a nebere si žádné servítky, ať hovoří o životě, vztazích nebo o sexu. A o něm mluví hodně. Proslavila se v žánru stand-up komedie, vydala knižní bestseller, má svůj vlastní seriál a svoje příznivce baví i v celovečerních komediích.V dalších rolích bláznivé romantické komedie se představí Michelle Williams, která si po 4 nominacích na Oscara střihla bláznivou komediální roli. Legraci z kultu krásy, ze sebe i ze světa módy a modelingu si zde dělají skutečné sexbomby Naomi Campbell, Emily Ratajkowski nebo legenda modelingu Lauren Hutton. Ostatně, podívejte se na trailer k filmu:

https://youtu.be/fRf4DSyZ4nY

 

  15:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:34