Johnny je bezesporu jedním z nejzajímavějších hollywoodských herců poslední dekády. Viděla jste všechny jeho zajímavé filmy? Podívejte se na náš seznam!

Rodák z Kentucky oslavil před pár dny své 54. narozeniny. Narodil se 9. června 1963 ve znamení Blížence. Muž, narozený v tomto znamení, je výrazná a nepřehlédnutelná osobnost. Ve společnosti stojí v centru dění, je velmi výřečný a pronikavě inteligentní. Co myslíte? Podle nás to na Johnnyho docela dost sedí!


První film natočil už před 33 lety. Za svou kariéru byl už třikrát nominován na Oscara. Nemá však doma ještě ani jednoho! Snad se to brzy změní.


Připravili jsme pro vás prohlídku deseti zajímavých kousků, ve kterých si za svou kariéru zahrál. Určitě jste neviděla úplně všechny!Cry-Baby (1990)


Komediální muzikál, ve kterém si Johnny střihl roli drsného rockera a chuligána, kterému přezdívají Uřvánek. Ten se zamiluje do zadané bohaté a slušné dívky Allison (krásná Amy Locane). City jsou vzájemné a i když jejich lásce skoro nikdo nepřeje, stejně vzplane. Oba zjistí, že jsou si mnohem bližší, než se původně zdálo. I když to vypadá na tradiční happy romantiku, vše se zvrtne v momentě, kdy Uřvánek končí ve výchovném ústavu a lehká dívka si vymyslí, že s ní čeká dítě. Film, který není vrcholným uměleckým dílem, ale má skvělou atmosféru a velmi dobře se na něj kouká. Jasná volba na odlehčený večer.
Kokain (2001)


Kriminální drama, ve kterém vedle Johnnyho září herečka Penelope Cruz, pojednává o osudech George Junga. Tento průměrný Američan se v 70. letech stal hlavním dovozcem kokainu z Kolumbie. Ve filmu, který čerpá z pravdivých příběhů, se díváme na Georgovy začátky i jeho přerod v profesionálního pašeráka. George se stal významným článkem v dopravě bílého prášku z Latinské Ameriky do USA. Syn chudého dělníka se vypracoval mezi nejvyšší vrstvy. Za jakou však cenu?!  10:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:51