Připomenou vám, kdy je čas se napít, nabídnou zdravé a rychlé recepty z dostupných surovin nebo dokonce vědí, kdy je u vás nejlepší čas na otěhotnění!

WATER REMINDER


Nestíháte dodržovat pitný režim? Tak tahle aplikace vás donutí pít! Samozřejmě vodu nebo čaj. Nechte ji, ať vám sama připomene, že je čas se napít, nastavit si můžete i to, kdy vstáváte a kdy chodíte spát, aby vás telefon nerušil při spánku. Každý den pak v grafu uvidíte, jak jste si vedli. Pitný režim je pro zdravé tělo důležitý, tak instalujte.

HEADSPACE


Šikovná aplikace, ale jen v angličtině (což na učení není špatné). Máte v práci hodně stresu? Špatně spíte? Nebo vás čeká životní výzva? Dohromady máte na výběr 11 druhů meditací. Vybrat si můžete hlasovou meditaci (hlas muže vám popisuje, jak dýchat, na co myslet atd.) nebo i animace různých technik, kde vám vše ukazuje roztomilý panáček. Naučit vás může i soustředit se na jednu věc nebo se více radovat.

FLO


Roztomilá růžová aplikace s peříčkem se vás v první řadě zeptá, zda chcete monitorovat svůj cyklus, pokusit se otěhotnět či sledovat své těhotenství. Po vyplnění důležitých údajů vám například hlásí, kdy je menší a kdy větší šance na otěhotnění. V nabídce je také blog, který nabízí různé zajímavé články o hygieně, sexu, ale třeba i vhodném jídle.

PALEO SNADNO


Profil na IG @paleosnadno nabízí i vlastní aplikaci. Určitě jste již slovo paleo slyšeli, a pokud jste jeho vyznavači, bude se vám líbit. Projekt má na starosti Lucie, která se k této stravě dostala přes špatné jídlo, zdravotní potíže a nadváhu. Vyzkoušejte i vy nepečený cheesecake, domácí majonézu nebo lahodný dýňový perník s ořechovou polevou.

FIT RECEPTY


Jejich heslo je: zdravé a rychlé recepty z dostupných surovin. Za tímto konceptem stojí čtyři lidé, milovníci dobrého jídla z poctivých surovin. Pokud potřebuji inspiraci k vaření, pak první, co otevřu, je právě tahle aplikace. Smoothie bowl s mangem a banánem, chřestová polévka, nebo raději batátový falafel za pár minut? Nemáte už chutě?

TASTY


Znáte ta videa step-by-step, kde vidíte přesný postup receptu? Tak to je Tasty! Máte chuť na zmrzlinu? Proč ne, jahodovo-banánovou máte za pár minut. Chcete zjistit, na kolik způsobů se dají upéct kuřecí křídla k obědu pro přátele? Vyzkoušejte recept na křídla v teriyaki nebo medové omáčce.

Spoustu dalších tipů, jak žít zdravě, najdete v aktuálním vydání Ženy a život, které je právě v prodeji. Jen za 35 Kč!


  12:00,  aktualizováno  31. března 14:12