Oleje a olejíčky, ať už ty masážní nebo vlasové, se těší čím dál větší oblibě. Ideální pro „ňufání se“ s vašimi dětmi!

Vybírejte jen ty nej přírodní a kvalitní! Co se týče masáží, děti je milují. Nemusíte znát žádné speciální techniky, intuice vás určitě dobře navede. Hladivé a příjemné doteky teplých, od olejíčku klouzavých rukou na hebké kůži vašeho děťátka – to už je samo o sobě blažený zážitek pro vás oba. Počítejte však s jednou věcí: děti jsou, co se masáží a doteků týče, totálně upřímné, když je to nebaví, prostě utečou. Vy je do masáže nikdy nenuťte!  Nebojte se nechat se namasírovat i od nich, milují totiž všechno, co se dá patlat, a jejich malé naolejované ručky na vašich zádech jsou luxusní zážitek. Jen asi přijdete během jediné seance o všechen olej...Když si netroufáte na masáž sama, přenechte to odborníkům. Hodinová  jemná a citlivá masáž ovocným olejem, opatrně se věnující celému tělíčku,  bude vaše dítě bavit, můžete ji dopřát jak miminkům, tak dětem v Planet Zen za 895 Kč, užít si můžete i vy, než se vám děťátko narodí – skvělým zážitkem je masáž Pre-mamma v centru thajských masáží Sabai, uleví vám od otoků a bolavých beder a předejdete striím.


Naolejuje-li Julie...

Námi vybraní nejvoňavější favorité pro vás, pro vaše děti a pro všechny vlasy i vlásky.


Pro vás: Zušlechťující vzácný olej na vlasy Kérastase Elixir Ultime s arganovým olejem, 780 Kč, je poklad pro vlasy a předčí všechny kondicionéry! Nádherným olejem na masáž je organický mandlový olejíček L’Occitane, který i detoxifikuje, 995 Kč. 


Pro vás i děťátko: Nádherný koupelovomasážní olejíček Panpuri voní po mléce a medu, relaxační antistresový olejíček s levandulí a citrusy Alqvimia, 1324 Kč, vám zase pomůže na mateřské od stresu.


Vanilka: Sladkou vanilku děti milují a s olejem od Institutu Karité s bambuckým máslem si na masáži společně „ujedete“! 


Top: Delikátní olejíček na tvář Skin Resonance Remedy Oil, Comfort Zone, 1200 Kč, a vynikající arganový olej na vlasy Amargan, 404 Kč, umí zázraky a je skvělý i na neposedné krepaté dětské vlásky!


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:36