Slavný pár si spolu ve filmu Escobar střihl scény drsného sexu, zábavné momenty i záběry, ze kterých běhá mráz po zádech.

Žhavý hollywoodský pár ze Španělska Javier Bardem a Penélope Cruz se už společně na plátně objevili, v novém thrilleru Escobar o legendárním kokainovém králi spolu poprvé hrají v jednom filmu od doby, kdy se z nich stal pár ve skutečném životě.A nebylo to vůbec jednoduché. Charismatický Bardem se navíc musel pro roli změnit a jako obávaný Pablo Escobar vypadá ve filmu téměř odporně. Penélope Cruz hraje Esobarovu milenku, krásnou televizní hvězdu, která příběh vypráví. Ostatně přesvědčete se v ukázce:

https://youtu.be/wErLxbxi6y8

„Je to tak, poprvé jsme spolu hráli jako pár. Bylo to jiné, ale díky tomu, že se tak dobře známe, šly věci hladce i když samotné role a společné scény byly často velmi tvrdé a náročné,“ říká Penélope Cruz. „Někdy nebylo lehké, během natáčení jste ponořený do role. Nešlo odejít z placu a doma si pak dát večeři jako pár. Některé společné scény jsou opravdu velmi emocionálně náročné, hlavně pro Penélope,“ vypráví Javier Bardem.Do role kokainového krále se Javier Bardem opravdu vžil. Ve filmu má pověstný knír, kudrnaté vlasy i velké břicho. Aby se proměnil do postavy drogového bosy, přibral Bardem 12 kilogramů. „To byla ta zábavnější část. Projít takovou proměnou, že se při pohledu do zrcadla nepoznáte. Film zachycuje asi 10 až 12 let Pablova života a pro uvěřitelnost bylo třeba, abych hubl a přibíral. Váha mi kolísala, takže ano, nabral jsem nějaká kila, ale zároveň jsme v tentýž den natáčeli scény ze tří období jeho života, kdy vážil pokaždé jinak,“ vypráví Javier Bardem.