Jakub Kohák, oblíbený bavič, režisér a herec se pustil do pomoci Klokánkům, které provozuje Fond ohrožených dětí (FOD).

Loni FOD nastartoval nový fundraisingový projekt s názvem KlokArt. Ten vznikl s cílem dlouhodobě pomoci získávat  finanční prostředky, které v Klokáncích stále chybí.Princip projektu KlokArt je jednoduchý: známé osobnosti spolu s talentovanými výtvarníky vytváří motivy, které se aplikují na oblečení a předměty. Každé tři měsíce tak vznikají originální kolekce. Projekt je založen na principu DEJ & DOSTANEŠ – kupující získá kvalitní designový kousek a ještě pomůže dětem v Klokáncích.


Současná kolekce je v řadě již čtvrtá, která v tomto roce pomáhá Klokánkům. Jakub Kohák se spojil s výtvarníkem Martinem Fischerem ze studia POP Machine a dali vzniknout motivu „SKULL“ (LEBKA).Kolekce KlokArt můžete najít na www.klokart.cz  a v prodeji jsou u partnerů Mall a Slevomat.Kohákův obličej pomáhá KlokArtu!


KlokArt přichází s novou kolekcí, která zaujme na první pohled originálním ztvárněním obličeje Jakuba Koháka. Ten je dalším z umělců, kteří se do projektu pomáhajícího dětem v Klokáncích, zapojili. A jak sám přiznává, nápadem, že by mohl být prospěšný dobré věci, se cítil polichocen. Inspiroval se mexickými motivy lebek, ale to byla jen polovina práce. Zbytek dotvořilo studio POP Machine. „Líbí se mi, že na tričkách a předmětech je můj krásný obličej. Protože o krásu bychom se měli s okolím dělit,“ vyhodnotil spolupráci Kohák.

Novou kolekci s Kohákovým originálním motivem si lze pořídit od ledna 2017. Radost tak uděláte nejen sobě, ale i dětem v nouzi! Více informací na www.klokart.cz.  14:53,  aktualizováno  25. března 2019 18:25