Objímáte cizí lidi? Líbáte se s kamarádkou? Předvádíte se na stole? Brečíte cestou domů? Nebo v alkoholickém opojení zvládnete tohle všechno, pěkně jedno po druhém?

Pitím posedlá

Jste schopná vyžahnout lahev vína už doma při nanášení řasenky. Na večírcích pak býváte viděna v zajímavých situacích: Když jste vytuhla na hromadě kabátů v předsíni nebo jak se válíte v pelechu hostitelčina bernardýna. Zkuste omezit předehru a první skleničku si dopřejte až na mejdanu.


Zamilovaná do kamarádky

Když se napijete, najednou vám vaše přítelkyně připadá neuvěřitelně sexy. A umí báječně líbat! Jasně, obě jste hetero a ona má přítele, ale jestli si na každé pařbě nakonec padnete do náručí, možná jste si bližší, než si obě myslíte.


Hlučná pijanka

S množstvím vypitých sklenic stoupají vaše decibely a klesají zábrany. O půlnoci už celý bar ví, s kým jste se minulý týden vyspala, kde bydlíte, že trpíte alergií na laktózu a co přesně máte proti svému šéfovi. No, super, jen parťačce, která sedí vedle vás, zvoní v uších. Zkuste se poslouchat!


Opilá mstitelka

Zastřízliva byste neublížila komárovi, ale po pár pivech se měníte v bohyni pomsty. Ženě, která do vás v plném baru strčila, vyhrožujete fyzickou likvidací, kamarádce vyčítáte deset let staré prohřešky a po návratu domů si vždycky najdete záminku, proč se pohádat s přítelem. Kroťte se!


Přehnaně přilnavá

„Nevím, co bych si bez tebe počala,“ slzíte dojatě a už po desáté za večer padáte kamarádce kolem krku. A pak trváte na tom, aby vás doprovodila na záchod a šla s vámi i do kabinky, protože dnes večer prostě nechcete být sama… Hlídejte si, ať těmi přívaly lásky nezačnete lézt blízkým na nervy.  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:15