Čtenářky serveru jenprozeny.cz měly jedinečnou příležitost ochutnat novinku - kávové kapsle L’OR, které jsou kompatibilní s kávovary Nespresso®*

Jak jim tato káva chutnala?


Téměř polovina z vás kvitovala, že káva voněla jako by byla čerstvě namletá. 60% respondentů odpovědělo, že káva má vyváženou chuť a 55% vyhovovala krémová konzistence pěny. Více než 93% testujících by kávové kapsle L’OR doporučilo svým přátelům a celých 90% účastníků testování by si kapsle znovu zakoupilo.Proč vás káva L’OR tak nadchla není rozhodně náhoda.


Značka L'OR totiž vznikla v zemi, kde jsou kávou doslova posedlí, a to ve Francii roku 1992. Její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chutˇovými zážitky. V roce 2010 L'OR expandoval za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí. Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Káva L'OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Můžete si tak vychutnat bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn, s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

* Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS

  15:11,  aktualizováno  26. března 2019 10:56