Kam se letos o prázdninách chystáte? Kempovat v přírodě pod oblohou plnou hvězd? Relaxovat na pláži, nebo do toho pořádně šlápnout na fesťáku? Žádná z nás nechce být o prázdninách ničím limitována, ani svými dny. Spolehněte na diskrétní ochranu s Tampax Compak Pearl se speciálně vyvinutým, nenápadným a hladkým plastovým aplikátorem.

#TakeControl


Prázdniny už jsou tu. Konečně a zaslouženě, jinak si to přece ani říct nejde, protože to ani nijak jinak být nemůže! Je tu sezóna skvělých letních festivalů, venkovních párty, dobrodružných nocí v přírodě, ale i večírků až do svítání. Tohle všechno jednoznačně patří k pořádnému létu! Bohužel ne vždy se můžeme spolehnout na ideální hygienické podmínky. Když k tomu navíc máme své dny, je to hodně nepříjemné. Pojďme na to proaktivně, #TakeControl! Nenechme se omezovat! Máme pro vás tip, jak toho dosáhnout. Vyzkoušejte v létě Tampax Compak Pearl!

Hygiena a komfort při použití


S ohledem na hygienu a pohodlí, které jsou obzvlášť důležité právě během prázdnin, vyvinul Tampax speciální tampony Compak Pearl. Tento malý zázrak v sympaticky barevném obalu nám umožní užít si maximální svobodu na pláži, festivalu, prostě kdekoliv a hlavně bez jakýchkoliv omezení. A jak je to vlastně možné? Tajemstvím je především integrovaný aplikátor, který zajištuje snadné a hygienické použití na jedno kliknutí. Pro ty z vás, které jste tampony předtím nepoužívali je léto ideální příležitost vyzkoušet něco nového a uvědomit si výhody kvalitních tamponů – je to zvláště pohodlí a hygiena.

Tampax Compak Pearl


Tampony Tampax Compak Pearl zajišťují mimořádnou hygienu a pohodlí v každé situaci, protože mají speciální aplikátor, u kterého stačí jenom jedno kliknutí a je připraven k použití. Po aplikaci se tampon citlivě a jemně rozšiřuje k vnitřní straně těla a zajišťuje tak plnou ochranu. Jedinečný tvar a opletení zabrání nechtěnému úniku krve. Elegantní barevné balení je diskrétní a tampon tak můžete jednoduše hodit do kabelky, vyrazit ven a užít si dokonalé léto.

K dostání jsou ve třech verzích s různými absorpčními vlastnostmi:
• Tampax Compak Pearl Regular, 18 ks – 110 Kč*
• Tampax Compak Pearl Super, 18 ks – 110 Kč*
• Tampax Compak Pearl Super Plus, 18 ks – 110 Kč*
* Uvedené ceny jsou pouze orientační. Konečná cena záleží na konkrétním prodejci.

  13:47,  aktualizováno  26. března 2019 11:35