Trápí vás, že budete letos (zase) trávit svátky bez partnera? Říkáte si, že máte na muže strašnou smůlu? Možná to tak není, možná k nim jen vysíláte špatné signály.

Skutečně se nemusíte trápit bez muže nebo s tím špatným, třeba zadaným (který vám na svátky pošle maximálně esemesku z jeho rodinné oslavy). Dobří muži existují. To by jich nebylo stále tolik single. I oni mají zřejmě často pocit, že pro ně žádné ženy nejsou. A tak by bylo fajn jim pomoci. Třeba jednoduše tím, že přestanete vysílat některý ze špatných signálů, kterým muže od sebe odrazujete. Poradíme vám, jak se takového vyzařování zbavit a třeba tak už strávit Nový rok v počátcích hezkého vztahu. 


1 ŠPATNÝ SIGNÁL: Velmi potřebuji muže

Říkáte si, že jste pro nalezení toho božského udělala maximum? Zhubla jste, změnila účes, chodíte pořád krásně namalovaná a oblečená, cvičíte jógu nebo tai-chi pro vnitřní rovnováhu, jste tak milá a tolerantní, chodíte často do společnosti... A pořád nic? V čem je problém? Právě v tom všem, co pro to děláte. Muži totiž poznají, když se žena moc snaží. A s takovou (evidentně atraktivní, když na sobě tak maká) ženou na rande rádi zajdou, ale to je vše. Svou velkou touhou získat muže jste se stala jen snadnou kořistí. Oni naopak potřebují trošku tajemství a pocitu, že se jim nedostává nic jen tak na zlatém tácu.Co s tím? Přestaňte se TAK snažit a uvolněte se. Když na něco moc tlačíte, přirozeně to vyvolává odpor. Muži jsou zkrátka stále ještě oni pravěcí lovci, které bude nejvíc bavit ta zvěř, na jejíž ulovení investují více námahy. Navíc nesnášejí nátlak, potřebují alespoň iluzi volnosti, a tak když na kilometry daleko vyzařujete touhu ulovit manžela, prostě utečou. Místo toho, abyste je uháněla, zkuste si užít, že jste bez nich. Dělejte si radosti, které budou jen a jen pro vás. Když začnete brát život s lehkostí, totéž budete i vyzařovat. Lehkost a přirozenost znamenají pohodu a s pohodovými a příjemnými lidmi přece chce být každý.


  10:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:06