Naše triky proženou vaším hnízdem svěží vánek. Návštěvám nestihnete otvírat dveře!

Vtipně recyklujte

Vysmejčila jste garsonku a teď se zbavujete tašek s prázdnými sklenicemi a starými pohlednicemi? Zadržte! Na první pohled neužitečné harampádí můžete proměnit v originální výzdobu svého bytu, kterou budou všichni obdivovat. A vaši kreativitu dvojnásob!

Vylepšujte takhle: Z prázdných sklenic od vína můžete barvami na sklo nebo nalepením zářivých flitrů vyrobit výstavní vázy. Hezké výstřižky z pohlednic podlepené magnetem zase udělají z vaší lednice zábavnou mapu. Bedny od jablek, které se kupí ve sklepě, můžete přetřít barvou na dřevo, poskládat na sebe a získat tak roztomilý botník. Přitlučením velkých korálků na prkýnko vyrobíte skvělé úchytky na klíče nebo šperky. Roztočte svou fantazii jako centrifugu.


Vyšperkujte stěny

Pokud zrovna nemáte čas rozveselit bílé zdi svého obydlí barevným nátěrem, můžete jejich ubíjející strohost mazaně zrušit nápaditými plakáty.

Vylepšujte takhle: Pořiďte si hezký plakát z výstavy nebo z kina, kde se často obrázky k filmům volně povalují.


Rozprouděte prostor

Prastaré čínské učení feng-šuej hlásá, že všechno, co se člověku v životě přihodí, nějak souvisí s prostorem, který obývá. Zdraví, úspěch a štěstí vás podle feng-šuej čeká, když doma umožníte volný rozlet pozitivní životní energii čchi.

Vylepšujte takhle: Přemístěte všechny věci, o které neustále zakopáváte. Podle feng-šuej vás doma nesmí nic omezovat. Poté zkontrolujte, jestli vaše postel alespoň ze tří stran volně zasahuje do prostoru. Energie čchi tak bude kolem vás ve spánku dobře kroužit, takže se zasníte hluboce a vydatně. Dobře pracovat se vám bude u stolu, od kterého se můžete rozhlížet po místnosti, a jestli vám vrzá sexuální život, připevněte nad postel zrcadlo. Zdvojnásobíte si vzrušení. Také pamatujte, že nábytek nezapomíná na minulost. K novému milenci si proto pořiďte i novou postel nebo alespoň povlečení.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:36