Indové pracují s horoskopy tisíce let. Radí se s hvězdami nejen o výběru partnera, práce, ale i o místě a čase svatby. Astrologie se tu vyučuje na čtyřiceti vysokých školách! Co tedy vědí indičtí znalci o vás a vašem osudu?

Méš 15. 4.- 15.5.


Jaká jste:

Vášnivá, odvážná, akční
Když se pro něco nadchnete, tak bojujete jako lvice a kašlete na důsledky. Sypete ze sebe brutálně upřímná slova, ale nejste zlá, jen otevřená. Baví vás změny, a když váš život zůstane na chvíli stejný, rychle se začnete nudit. Myslíte hlavně na budoucnost a bez obav riskujete. Jasně, možná šlápnete vedle, ale co má být? Hlavně že se něco děje. Vždyť přece i cesta může být důležitá, někdy důležitější než cíl.
Jaká jste v lásce:

Chcete všechno, nebo nic. Teď, nebo nikdy. Když po muži zatoužíte, prostě ho sbalíte. Vystřelíte jeho směrem pohled, který by dokázal podpálit vinárnu, a chlapík je váš. Vydržíte s ním ale jenom v případě, že ho zdobí psí věrnost. Jste totiž dost velká žárlivka a vadit vám budou nejen jeho bývalky, ale i kamarádky. Do vztahu vletíte vždycky na plný plyn: všechno mu o sobě vyklopíte, o všechno se s ním rozdělíte a zavalujete ho důkazy lásky. Dejte si pozor na chlapy, kteří o vášeň nestojí, mohla byste si totiž šeredně připálit křídla.

  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:22