Už počtvrté se v Praze bude konat barevný běh The Color Run. V sobotu 16. června ve 14 hodin se na pražském výstavišti v Holešovicích vyvalí barevné mraky plné běžců, neběžců, dospělých i dětí a kromě pětikilometrového zábavného běhu si užijí i koncert Báry Polákové. Přidáte se?

Letošní červnové barevné šílenství bude oslavovat hrdiny. Jsou všude kolem nás, aniž bychom o nich věděli. Jsme to i my samotní, kteří se možná necítíme na půlmaraton, ale na pět kilometrů v záplavě barev si věříme.

A kdo jsou letošní The Color Run heroes?


Například modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, která dětství strávila v dětském domově. Také máma, herečka a zpěvačka v jednom Bára Poláková, tanečnice a youtuberka Andy Coconut nebo zakladatelka projektu Za normální holky Kristýna Dolejšová. Bez moderátora a filmového režiséra Jakuba Koháka by to samozřejmě nešlo.

Čtvrtý ročník The Color Runu bude jako vždy plný barev, hravosti, veselosti, také uvidíte pár bláznů válejících se v barvách po zemi a to vše za doprovodu zpěvačky Báry Polákové, kapely So Fine, DJ Roxtara a dalších. Partner běhu Huawei si pro vás připraví soutěž o parádní mobil.Kdy: sobota 16. června 14.00

Kde: Výstaviště Holešovice

Za kolik: 590 Kč

Zadejte kód: ZENAAZIVOT a získáte 200 Kč slevu!

  21:02,  aktualizováno  26. března 2019 10:48