Čeká vás velké rozhodnutí? Přemýšlíte, jestli máte změnit práci, nebo jestli už konečně potkáte toho pravého? Odpověď vám možná dají astronomové. Přečtěte si, co vám podle nich hvězdy předpovídají na celý rok 2020.

Býk

21. 4.–21. 5.

Býk

Skuteční miláčci hvězd – to je nejtrefnější pojmenování toho, v jakém duchu prožijete celý následující rok. Budete obdařeni zvláštní aurou originality, která na druhé zapůsobí přímo magnetickým dojmem. Přestože nemáte v povaze postávat na piedestalu a dávat na odiv své kvality, v tomto roce si to dovolte – sami budete překvapeni, jak příjemné může být, stanete-li se středem pozornosti. Nemluvě o tom, že z této výjimečné konstelace můžete i mnohé vytěžit. Čeká vás spousta báječných prožitků, šťastných „náhod“, zajímavých setkání a zkušeností, které v budoucnu dokonale zúročíte. Bude se vám zkrátka dařit všude, kam vkročíte. Nevěříte? Hvězdy se už postarají o to, abyste zazářili jako diamant, což se dvojnásob týká zrozenců první dekády (21. 4.–1. 5.). Těšte se také na příliv financí a zajímavé cesty za exotikou.

Láska a vztahy

Nový rok pro vás bude obdobím velkých příležitostí. Rafinované spojení vaší nevinnosti s nádechem smyslnosti způsobí, že různá seznámení budou doslova padat z nebe, a náležíte-li navíc k první dekádě (21. 4.–1. 5.), láska na první pohled je prostě tutovka! V tomto roce zažijete tolik romantiky, jako se to nepodaří žádným jiným znamením, často také ve spojení s delšími cestami. Hvězdy ale přejí i manželským vztahům, jež čeká příjemný poklidný rok bez hádek a krizí. Naopak, můžete zakusit nevšední zážitky, kterými posílíte vzájemné souznění. Plánujete přírůstek do rodiny? Zasnoubení? Svatbu? V nadcházejícím roce se tahle přání konečně vyplní. U Býků narozených ve třetí dekádě (12. 5.–21. 5.) dokonce ještě během ledna.

Práce a finance

Co se týče věcí spojených s profesní oblastí, bude pro vás rok 2020 jedinečnou výzvou. Kariérní růst se rozběhne už v lednu a během dalších dvou měsíců nabere bezmála raketovou rychlost. Objeví se možnosti nových projektů, výhodnějších kontraktů a zahraničních stáží. Připravte se na to, že chvílemi to bude hodně rychlá jízda. Některé nabídky přiletí jako blesk z čistého nebe a budete se muset rozhodnout během chvilky. Zároveň se však můžete těšit na dlouhodobé zisky a výrazné zlepšení finanční situace. Počítejte ale také s několika zatěžkávacími zkouškami, a to zejména v období od dubna do června. Ničeho se však neobávejte, hvězdy před vás postaví jenom takové úkoly, u kterých je reálná šance, že je úspěšně zvládnete.

Zdraví a kondice

Pozitivní planetární vliv, který bude vaše znamení provázet po celý následující rok, se samozřejmě vztahuje i na oblast zdraví. Máte se na co těšit. Vaši hvězdní ochránci se postarají o výbornou kondici a skálopevnou imunitu a všechny bacily se vám vyhnou širokým obloukem. Pouze si dejte pozor na drobnější úrazy, které si můžete způsobit svou vlastní unáhleností. Nepůjde ale o žádné drama, buďte zkrátka jen trochu pozornější, což platí především pro zrozence první dekády (21. 4.–1. 5.). Lehčí problémy by mohla způsobit také vaše (mnohdy až nezdravá) záliba v jídle. Kroťte své gurmánské choutky – nevhodná životospráva může vyvolat častější zácpy a nežádoucí zpomalení metabolismu. Řiďte se rčením „méně někdy znamená více“.

Témata: Horoskop