Jak se dostanete pod kůži muži, který vás přitahuje? Čím nastartujete kariéru a naleštíte svou image? Čtěte svou osobní předpověď a ujistěte se, že letošní rok bude pro vás tím nejlepším, nejúspěšnějším a nejžhavějším!

Zemní znamení - Býk, Panna, Kozoroh

Jste praktická a trpělivá. Docela dlouho trvá, než se pro něco nadchnete nebo se zamilujete. Jakmile ale vzplanete, jste stálá a vytrvalá. Ke spokojenosti vám stačí prosté požitky, jako je procházka přírodou nebo dobré jídlo a víno. Potřebujete klidného a rozvážného partnera, který si s vámi tyhle radosti bude vychutnávat. Potrpíte si na kvalitní materiály a nejvíc sexy se cítíte v hebkém kašmíru nebo v jemném hedvábí.

Nejlepší partie: Zemní a vodní znamení


Vodní znamení - Rak, Štír, Ryby

Jste intuitivní a romantická. Jste tvůrčí a baví vás filmy, knihy, výtvarné umění. Přátelé vědí, že se na vás můžou kdykoli obrátit, ráda jim věnujete svůj čas. Přitahují vás vášniví a emocionální muži a ráda flirtujete, ale jakmile s někým navážete vážný vztah, jste věrná a oddaná. Váš styl se mění podle nálady. Jednou se cítíte nejlíp v pohodlném oblečení, jindy jste za rafinovanou svůdkyni, ale za všech okolností zůstáváte ženská.

Nejlepší partie: Vodní a zemní znamení


Vzdušná znamení - Váhy, Vodnář, Blíženci

Jste zvídavá, společenská a upovídaná. Ráda se učíte nové věci a snadno se pro něco zapálíte. Ve vztahu jsou pro vás nejdůležitější společné zájmy s partnerem a podobný pohled na svět. Abyste si s mužem vybudovala intimní pouto, potřebujete si s ním hodně povídat, svěřovat mu svoje názory a mluvit s ním o svých pocitech. Neomylně poznáte, co vám bude slušet, a v šatníku i v bytě máte samé hezké a vkusné věci.

Nejlepší partie: Vzdušná a ohnivá znamení


Ohnivá znamení - Beran, Lev, Střelec

Chcete se hlavně bavit! Jste otevřená, upřímná, milujete dobrodružství, ráda se seznamujete a nasáváte zkušenosti. Bez rozmyšlení se vrháte do neznámých situací, nebojíte se riskovat a věříte, že všechno dobře dopadne. Nejlépe vycházíte s přáteli a muži, kteří mají podobně extrovertní povahu. Baví vás sledovat módní trendy a býváte první, kdo má žhavou novinku v šatníku. K vašemu životnímu stylu se nejvíc hodí zářivé barvy a sportovní styl.

Nejlepší partie: Ohnivá a vzdušná znamení


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:14