Záblesky babího léta je potřeba si náležitě užít. Ideálně ve společnosti dobrého pití, jídla a s partou těch nejlepších přátel. Vyzkoušet můžete aktuální trend veřejných grilovacích míst, které pro vás Strongbow zpracovalo do přehledné mapy.

Všechno se točí okolo grilování!


Vyrazit na čerstvý vzduch, osvěžit se ciderem a klidně jej zapojit i do grilování, to je trend letošní grilovací sezóny. Cider Strongbow připravil interaktivní mapu celé republiky, kde můžete narazit na veřejná griloviště. Najdete tam místa, kam si bez postihu můžete donést vlastní gril a grilovat, ale i ta místa, na kterých jsou dostupné veřejné grily k zapůjčení nebo ohniště, která jsou taky připravena k využití. Pokud budete vědět o dalších grilovacích možnostech, můžete se o ně podělit s ostatními a přidat je do mapy.

Tak na nic nečekejte a vyrazte za grilováním do přírody. Sbalte si něco na zub, deku a některý z lahodných ciderů od Strongbow. Ať už jde o sladší varianty Strongbow Dark Fruit a Gold Apple nebo sušší profil novinek Citrus Edge a Cucumber & Mint. Se Strongbow ciderem se nedá šlápnout vedle.

Externí obrázek

SOUTĚŽ

Na našich instagramových profilech jenprozeny a Cosmopolitan můžete soutěžit o dva grily a zásobu Strongbow a užít si ještě pořádnou grilovačku s přáteli v babím létě!

  12:11