Toužíte po krásném a pevném těle? Bohužel vás zklameme, ale budete muset začít sportovat. Určitě už víte, že hubnutí se dělá v kuchyni, pokud budete sportovat a jíst nezdravě nezhubnete a stejně tak to platí i naopak. Pokud chcete pevné tělo nestačí jen zdravě jíst, ale musíte přidat nějaký ten pohyb.

Jaký sport si vyberete je na vás. Například redaktorka Žena a Život Lea je zastánce fitness, kde kombinuje silový trénink s kardiem. Editorka Jitka zase nedá dopustit na jógu, kterou si zamilovala a cvičí ji pravidelně.

Zde jsou aplikace, které vás donutí se hýbat:


STEPS APP


Nelákají vás přeplněná fitka či sálové lekce, ale zároveň se chcete hýbat? Pak vyzkoušejte krokoměr. Zvládnete každý den nachodit 10 000 kroků? Steps app nabízí přehled v podobě spálených kalorií, vystoupaná patra, čas pohybu, ale i třeba graf celého vašeho týdne. Tak šup, šup mobil do kapsy a můžete vyrazit na procházku po kanceláři.

CVIČENÍ 30 DNŮ


Možná vás jako první napadne třicetidenní mučení, ale uvidíte, že vás to chytne a budete se každý den těšit na pár minut pohybu. Všechny cviky je možné provádět doma, nemusíte tedy do fitness centra a jako začátečník se nemusíte bát, video průvodce vám ukáže, jak jednotlivý cvik správně provádět. Uvidíte, že si cvičení nakonec zamilujete.

CHARITY MILES


Potřebujete ke sportu pořádnou motivaci? Běhejte, choďte pro charitu. Vydělávejte peníze na charitu při každém spuštění, ať už jdete, jedete na kole či běžíte. Za každou míli, kterou uběhnete sponzoři, které můžete vidět v pozadí aplikace za vás darují pár centů na charitu.

STRETCHING SWORKIT


Ráda si protáhnete celé tělo, ale jedinou sestavu, kterou si pamatujete, jste dělala naposledy na základní škole? Vyzkoušejte Sworkit – opravdový strečink celého těla. Každý cvik je na videu dobře vysvětlený, takže nemůžete udělat nic špatně. Cvičte aspoň třikrát týdně a uvidíte, že vaše tělo bude ohebnější, pevnější a vy získáte i mnohem více energie.

Čtěte také: 5 chyb při hubnutí, které možná děláte

  12:00,  aktualizováno  31. března 14:47