Během festivalu tenisek TENISKOLOGY,který proběhne 20. – 21. října, budou tři patra v obchodním domě Kotva v srdci Prahy až po strop zaplněna (nejen) teniskami!

Přijďte obhlédnout nejnovější trendy, limitované edice sneakrsek, hudební a sportovní vystoupení, streetart a hlavně zažít skvělou show v podobě 3. ročníku TENISKOLOGY!TENISKOLOGY je jedinečná událost roku, unikátní festival tenisek v celé střední Evropě! Vítaní jsou sběratelé tenisek & vyznavači streetové kultury, milovníci lifestylu a módy, sportovní nadšenci, digitální objevitelé, ale i ti, kteří už myslí na Vánoce. Každý se tam najde, a to také díky rozdělení eventu do 5 zón: Urban lifestyle, Sport, Digital, Zábava a Chill-out.


Na co se můžete těšit?


Čeká vás více než 60 prodejních míst nejen s teniskami, exkluzivní koncerty, DJ sety, taneční show, prezentace sneaker kultury od historie po dalekou budoucnost, konference a diskuzní panely s kreativními mozky. Svou kreativitu můžete ukázat na interaktivních a zábavných workshopech ze světa tenisek, jistě vás uchvátí i cool inovace z digitálního světa, ale i ty nejlepší bary a gurmánské zážitky a nebude chybět ani velká party pro vyvolené!
Tak jako každý rok má TENISKOLOGY své guru, kteří budou slavnostně přísahat, že v jiných botách, než v teniskách nevyjdou na ulici. Street kulturu, hudební scénu a sport letos budou reprezentovat Klára Vytisková, Dalyb, Lukáš Vácha a Tomáš Berdych! Kampaň, která na podzim opět zaplaví sociální sítě, vás určitě nemine.


Kdy, kde a za kolik?


TENISKOLOGY se koná ve 4. patře, které je nyní přístupné veřejnosti, ale také v 5. a 6. patře obchodního domu Kotva, která doposud nebyla veřejnosti přístupna.

Jednodenní vstupné bude v předprodeji od 4. září 2017 od 150 Kč na webu www.teniskology.cz či rovnou www.goout.net. Exkluzivní party pak proběhne v sobotu 21. 10. 2017. Počet vstupenek na party bude omezen a spustí se až těsně před eventem. Pořadatelé očekávají, že party nabitá umělci i celebritami v publiku bude velmi rychle vyprodaná. Tak na nic nečekejte.

  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:48