Vyhlásili jsme Anketu Esaquire Man 2015 - hledáme muže známe i méně známé, kteří si podle vás zaslouží uznání

Postupně vám představíme 10 Esquire mužů, kteří podle nás splňují naše předpoklady a podmínky.Vy čtenáři nyní máte možnost nominovat muže, jenž podle vašeho názoru nejvíce vyhovuje nárokům ankety Esquire Man 2015.Víte o někom, kdo by si podle vás ten titul zasloužil?


Nominujte, hlasujte na esquireman.jenpromuze.czMAXIM HABANEC


(Narozen 1992), profesionální skater, vítěz světového poháru ve skateboardingu, tvůrce extrémních skateboardových videí>  Je těžké říct, jestli raději lidi vedu, nebo jsem někým veden. Když jsem byl malý, vzhlížel jsem ke spoustě lidí a dnes už jsem rád za to, že do něčeho můžu vnést svůj záměr, a jsem raději vůdcem, protože mám kontrolu nad tím, co vzniká. Týká se to především všeho kreativního, co dělám, protože chci mít jistotu, že vše vyjde tak, jak si představuju.


> Vzhlížel jsem ke svým rodičům, ale i ke staršímu bratrovi, který například snowboardoval a skateboardoval. On byl mým prvním vzorem a díky němu jsem začal aktivněji sportovat.> Svoboda je pro mě vše. I to, co dělám, mi přináší pocit svobody, nemám žádného trenéra a nikdy mě nikdo netrénoval. Trénuju si, když potřebuju a chci. Celý můj život se řídí jen podle toho, co chci já, a to se snažím udržet.> Nechci jednoho dne vstát s tím, že budu muset něco dělat, protože to po mně bude chtít někdo jiný.> Hrdina je pro mě každý, kdo si dokáže udržet svou osobní svobodu.
  8:08,  aktualizováno  25. března 2019 20:53