Emma Stone patří mezi největší herecké talenty současnosti. I když v těchto dnech slaví teprve své 29. narozeniny, už má na svém kontě i Oscara!

Rodačka z Arizony je narozená ve znamení Štíra. Ženy, narozené v tomto znamení, působí žensky a jemně, zároveň jsou však silné a sebevědomé osobnosti. To skvěle platí i na tuto mladou herečku, která si už ve svém nízkém věku podmanila Hollywood. K divadlu a filmu jí to táhlo už od útlého věku a za posledních 10 let natočila množství zajímavých filmů a seriálů. Podívejme se aspoň na některé z nich, které by vám neměly uniknout!

Zombieland (2009)


Dnes  už kultovní hororová akční sci-fi komedie strhla na Emmu pozornost divácké veřejnosti. Hlavními hrdiny jsou Columbus a Tallahasse, dva muži, kteří přežijí zombie apokalypsu a stanou se z nich bojovníci proti těmto nemrtvým. Právě s nimi spojí své síly dvě dívky, Little Rock a Wichita, kterou hraje právě Emma Stone. Ty si také umí poradit s nadvládou zombies. Podaří se tomuhle čtyřlístku společnými silami přežít? Zombie jsou všude kolem. Tahle hodinka a půl filmového zážitku vás zcela jistě pobaví!

sláva" ještě zesílí a Olive je bombardována návrhy od všech možných spolužáků. Jak tuhle situaci zvládne?