Značka Xiaomi se těší oblibě pro svůj elegantní design, kvalitní provedení a příznivé ceně. Od listopadu si tento jedinečný telefon můžete pořídit ve všech pobočkách O2.

Už dnes si v O2 můžete koupit smartphone Xiaomi Redmi Note 5A, telefon s tenkým tělem, 5.5 palcovým displejem a 13 megapixelovým fotoaparátem, za 3595 Kč. V prodejnách i na e-shopu „xiaomisté“ najdou i vyšperkovanější model - Xiaomi Mi A1 za 6495 korun. Operátor v blízké době do své nabídky zařadí také vlajkový model této značky – telefon Xiaomi Mi Mix 2 s bezrámečkovým displejem.Od spolupráce s O2 očekáváme nejen zvýšení povědomí zákazníků o značce Xiaomi, ale je i stvrzením faktu, že se jedná o kvalitní výrobky. Zákazníci mohou očekávat špičkový záruční i pozáruční servis, v nabídce naleznou výhradně oficiální produkty značky a mohou se těšit na kompletní nabídku příslušenství, kterou český trh zatím nezná. O2 bude mít ve své v nabídce kompletní nabídku všech modelů značky Xiaomi se všemi zvýhodněními, které operátor svým klientům běžně poskytuje,” zdůraznil Viktor Hajíček ze společnosti Witty Trade, která je největším a oficiálním dovozcem značky do České republiky.

Xiaomi nejsou jen smartphony. V nabídce najdete například chytré hodinky. U O2 se od listopadu prodávají i Xiaomi Huami Amazfit za 3990 korun. Hodinky snímají tepovou frekvenci a jsou nadmíru odolné proti prachu. Plusem je i výdrž baterie. Při běžném používání zůstane nabitá 5 dní, v úsporném režimu až 11 dní. V nabídce nechybí ani chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 za 899 korun. Hodinky i náramek ocení všichni milovníci pohybu.

Novinky můžete sledovat na sociálních sítích


www.facebook.com/xiaomiceskarepublika
www.instagram.com/mi_ceska_republika

  14:26,  aktualizováno  25. března 2019 16:21