Modelová řada Rapid prošla nedávno modernizací vzhledu, techniky a výbavy. Nominovaná Žena roku 2017 Ilona Fillová vyzkoušela verzi Škoda Rapid Spaceback Style 1,6 TDI.

Vůz Škoda Rapid Spaceback mě nadchl svým designem. Kombinace metalické zelené barvy s černými doplňky a prosklenou střechou dělá vůz elegantní. Se třemi dětmi oceňuji velkorysý zadní prostor, který přináší komfortní jízdu i pro cestující na zadních sedadlech. Překvapilo mě, že vůz je velmi tichý a motor není při jízdě téměř slyšet. V rodině vůz značky Škoda používáme a určitě u této značky zůstaneme.“„Byla jsem velmi nadšená z prosklené střechy. Vůz byl prosluněný a opticky se vnitřní prostor ještě více zvětšil.“Velkorysý prostor na zadních sedadlech umožňuje všem cestujícím komfortní jízdu.Ilona Fillová


Šťastná maminka tří dcer je v současnosti na mateřské dovolené. Podařilo se jí vybudovat domácí pečení dortů na přání. Se svyýi cukrářskými výrobky se účastní charitativních akcí a díky tomu se jí daří shánět finanční prostředky pro vážně nemocné malé děti a děti z dětských domovů. Je nominovaná v kategorii Friends.

  10:29,  aktualizováno  25. března 2019 17:44